SILVIA ILVES andis endale 60-päevase lubaduse, mida ta murda ei kavatse

erakogu

Karin Karu

Nelja poja ema Silvia Ilves on otsustanud oma lubadusest 60 päeva kinni pidada, kuigi ta teab, et kerge see olema ei saa.

Nimelt liitus Silvia Buduaari sel nädala algatatud sotsiaalkampaaniaga B60 ning andis endale selle raames lubaduse iga nädal vähemalt ühel ööl 10 tundi magada.

Kiire elutempo tõttu on tšellisti uneaeg paratamatult kannatanud ja nüüd soovib Silvia rohkem ka iseendale ja oma tervisele panustada. “Vähene uni ei mõju ühelegi inimesele hästi ja mitte, et mul unetusega probleeme oleks, vaid mul on lihtsalt nii palju asju vaja ära teha,” tõdeb muusik.

Silvia tõdeb, et peagi ootab teda ees väga suur väljakutse, mis omakorda ongi muutnud raskeks ka unetundide täis saamise. “Tulekul on minu jaoks tõesti tähtis kontsert tšellistiga, kelle talendi, enesekindluse ning sära varju ma jääda ei taha. Ta on vaieldamatult nr 1 tšellist Eestis, ma olen tema kõrval tšellistina “rohimata peenar”. Me tunneme teineteist juba aastaid ning mul on suur au temaga kontsert anda, mida filmib ERR’i kultuuriportaal ning kannab üle ka Klassikaraadio. Ma pole vist kunagi nii palju tšellot harjutanud, kui praegu,” nendib Silvia.

Pideva harjutamise tulemusena on ette tulnud ka seda, et Silvia harjutab mängu varajaste hommikutundideni välja.

See aga ei tähenda, et ta oma lubadusest kinni ei kavatse pidada. “Kui olen midagi avalikult lubanud, siis suudan väga edukalt sellest lubadusest ka kinni pidada,” kinnitab muusik.

#B60 on ülekutse, kus igaüks teeb iseendale heateo, lubades järgmised 60 päeva sellest kinni pidada ja sotsiaalmeedia vahendusel ka sõpru kursis hoida. Anna ka sina endale lubadus, liitu B60 väljakutsega Facebookis siin ja Instagramis siin  ning osale magusate auhindade loosis.