SILVIA ILVES NÄITAS sünnitusjärgset figuuri

SILVIA ILVES NÄITAS sünnitusjärgset figuuri

Tšellomängija Silvia Ilves teatas eelmise aasta juulikuus, et on beebiootel. Nüüdseks on pisipoeg juba ka ilmavalgust näinud ning uut ilmakodanikku ootas kodus ees kolm suuremat venda. 

Silvia Ilves sai 26.detsembril neljandat korda emaks. Naine jagas esimest beebipilti ka sotsiaalmeedia vahendusel. “Õnnelik, et lõpuks kohtusime! Kumbki osapool ilusti tervise juures ning valmis ühist elu jagama,” kirjutas ta imearmsa foto juurde kommentaariks.

Hiljuti postitas Silvia Instagrami aga foto, kus näitab ka enda sünnitusjärgset figuuri. Naine poseerib pildil koos oma muusikariistaga, seljas täpiline maika ning tumedad püksid. “Astusin läbi telemajast, kus kohtasin taas nii palju särasilmi!” kirjutas ta pildiallkirjaks. Tuleb tunnistada, et kuigi Silvia sünnitusest pole veel kuu aegagi möödas, näeb naine kaadril lausa vapustav välja. 

Silvial on varasemast kolm poega – koolilaps Stefan, viieaastane Tristan ning pooleteiseaastane Christopher Maximilian. Lapse isa Jaaguga kohtus Silvia 2017.aastal ja eelmise aasta maikuus noored kihlusid. Kuigi esiti plaaniti eelmisel aastal ka abielluda, otsustasid nad pulmad beebiootuse tõttu siiski edasi lükata. Jaagule on see esimene laps. 

Sarnased artiklid