SILVIA ILVES toob Buduaari turule meeletus koguses head ja paremat

SILVIA ILVES toob Buduaari turule meeletus koguses head ja paremat

Juba sel nädalavahetusel, täpsemalt 14.–15. septembril toimub Tallinna Kultuurikatlas taas kord legendaarne Buduaari Turg, kuhu on müüma oodatud nii eraisikud kui ka brändikaupmehed. Nagu alati, on turul müümas ka palju kodumaised staare, nende seas tuntud tšellomängija Silvia Ilves.

Silvia nimekiri esemetest, mis müüki tulevad, on tõeliselt kirju. “Esiteks on mul alles üsnagi palju rasedusaegseid ning imetava ema rõivaid, mida ma ei plaani lähiajal kasutusse võtta, st pole plaanis viienda lapse peale mõelda! Loodan, et saan mõnda beebiootuses ema rõõmustada  soodsa hinnaga annan asjad ära. 

Kindlasti tuleb müüki ka ehteid, mida olen aastate jooksul liiga palju kokku ostnud. Tunnen, et mul on vaja vabaneda esemetest, mis mind enam ei teeni, et teha ruumi vajalikele asjadele. Minu ehete valikust võib leida ka erinevate disainerite loomingut.

Olles ema neljale poisile, panen kindlasti müüki ka poiste asju, sest mul ei kannata lihtsalt oodata, millal ühele väikseks jäänud ese järgmisele parajaks saab,” naerab Silvia.

Ka naisterõivaid toob Silvia turule suures valikus. Lisaks veel kingi, mis on mõeldud suurusele 40/41. “Olen ogaras koguses kingi koju soetanud, aga jalga polegi pannud. Ma olen emotsionaalne ostleja  alati poodi minnes leian endale tohutus koguses kaupa. Mul ei ole oma kindlat stiili ja seetõttu leian midagi igast trendist. Näiteks on mul terve kapitäis Liina Steini loomingut. Ma lihtsalt tean, et pean kappi tuulutama, rõivastele ruumi andma! Mul on kapis ka üks Katrin Kuldma kleit, mis sai mõned aastad tagasi ümber tehtud minu mõõtudele, et kleit paistaks paisuva kõhuga kaunis välja. Olen seda pärast plaadiesitlust veel ühe korra kandnud, kuid praeguseks olen kleidi jaoks taas liiga kokku kuivanud  kannan suurust 3436 ning Kuldma looming mahub 38 kandjale,” tõdeb Silvia.

Vaata ka pilte allpool!

Sarnased artiklid