SKANDAALNE ANU SAAGIM sai konkurendilt karmi löögi

SKANDAALNE ANU SAAGIM sai konkurendilt karmi löögi

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim töötas aastaid portaalis elu24 ning oli ühtlasi ka sellele aluse panijaid, ent ühel momendil toimus portaalis inimeste vahetus ning Anu asemel võttis koha sisse tunduvalt noorem Kertu Jukkum. Seda, mis täpselt juhtus, ei tea keegi, ent Kroonika peatoimetaja Krista Lensin andis Anule antud teemal väga valusa löögi.

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim töötas aastaid portaalis Elu24 ning oli ühtlasi ka sellele aluse panijaid, ent ühel momendil toimus portaalis inimeste vahetus ning Anu asemel võttis koha sisse tunduvalt noorem Kertu Jukkum. Seda, mis täpselt juhtus, ei tea keegi, ent Kroonika peatoimetaja Krista Lensin andis Anule antud teemal väga valusa löögi.

Krista täpsed sõnad Anu suunas olid järgmised: “Pole kerge saada oma loodud portaalist kinga.” Ehk siis Krista vihjab loomulikult sellele, et tegelikult Anu lihtsalt lasti lahti ja seda veel kohast, mille looja ta ise on olnud.

Kuid siinkohal tuleb puänt – tegu ei ole siiski karmi naiste kätšiga, vaid uue telesaatega, mis kannab nime “Legendide Lahing”. Saate raames pannakse Eesti kuulsused omavahel vaimukasse räpilahingusse ning just seda tegid ka Krista ning Anu.

Igas saates läheb vastamisi kolm kuulsuste paari ning lahingu võitja otsustab stuudiopublik.

Saade saab avalöögi Kanal 2 ekraanidel juba sel pühapäeval kell 20.35.

Sarnased artiklid