ŠOKEERIV FOTO: GRETE KLEIN, mis juhtus?

5 kommentaari
ŠOKEERIV FOTO: GRETE KLEIN, mis juhtus?

Eesti üks populaarsemaid naiskuulsusi, Grete Klein, ei löö risti ette ühegi väljakutse ees ning et tema elukutseks võib antud hetkel nimetada näitlemist, siis on selge, et väljakutseid tal juba jagub. Kui Hollywoodi staarid palkavad endale vajadusel osatäitja dublandina kaskadöörid, siis tundub, et Grete eelistab kõik ekstreemsused omal nahal järgi proovida.

Eesti üks populaarsemaid naiskuulsusi, Grete Klein, ei löö risti ette ühegi väljakutse ees ning et tema elukutseks võib antud hetkel nimetada näitlemist, siis on selge, et väljakutseid tal juba jagub. Kui Hollywoodi staarid palkavad endale vajadusel osatäitja dublandina kaskadöörid, siis tundub, et Grete eelistab kõik ekstreemsused omal nahal järele proovida.

Nii postitaski naine oma Instagrami kontole hiljuti foto, mis esmapilgul üsnagi šokeeriv näib – tundub, justkui fotol oleks elav tuli, täpsemalt on ilmselt tegu tulekahjuga. Grete pistab leegiga julgelt rinda ning ei karda mitte üks teps. 

Sellegipoolest tekitab foto ühe konkreetse küsimuse: mis juhtus? Ilmselt saame vastuse “Padjaklubi” järgmistest osadest.

Sarnased artiklid