Staarisaate Gertu Pabbo 3 kõige olulisemat ilutoodet: vaata, mis need on!

Staarisaate Gertu Pabbo 3 kõige olulisemat ilutoodet: vaata, mis need on!

Ilumaailm ja kõik sellega seonduv – parfümeeria, dekoratiivkosmeetika, nahahooldustooted, küünelakid ning kõikvõimalikud muud ilutooted võivad tänapäeval poodi minnes pea segi ajada, sest valik on meeletu. Kui aga kindlad lemmiktooted on juba välja kujunenud, muutub šoppamine ilumaailmas tunduvalt mugavamaks. Menushow “Eesti otsib superstaari” finalist Gertu Pabbo (19) rääkis meile, milliseid ilutooteid tema kosmeetikakotis leida võib. 

Ilumaailm ja kõik sellega seonduv – parfümeeria, dekoratiivkosmeetika, nahahooldustooted, küünelakid ning kõikvõimalikud muud ilutooted võivad tänapäeval poodi minnes pea segi ajada, sest valik on meeletu. Kui aga kindlad lemmiktooted on juba välja kujunenud, muutub šoppamine ilumaailmas tunduvalt mugavamaks.

Menushow “Eesti otsib superstaari” finalist Gertu Pabbo (19) rääkis meile, milliseid ilutooteid tema kosmeetikakotis leida võib. 

Palusime Gertul tuua välja kolm lemmikilutoodet, mida ta igapäevaselt kasutab. “Minu jaoks kolm kõige olulisemat ilutoodet on kindlasti peitepulk, lõhnaõli ja ripsmetušš. Hetkel kasutan Britney Spearsi lõhna, teised kaks toodet on Maybelline’i omad,” tõdeb Gertu.

Paljudel naistel on teatud ilutoodete vastu eriline nõrkus, mis tähendab, et neid varutakse koju rohkem, kui vajagi. Kuidas on lood Gertuga? “Ma olen suur kehakreemide fänn – mul on neid kodus päris palju ja ikka kipun neid juurde ostma. Samas, mis kosmeetikasse puutub, siis ma arvan, et minu meigikott on suhteliselt samasugune nagu igal teisel naisel.”

Meigi abil on võimalik peita iluvigu ja anda näole jumet, ent kas see lisab ka enesekindlust? “Ma usun, et iga naine tunneb ennast paremini, kui ta on meigitud, aga see ei tähenda, et ma ennast ilma halvasti tunneksin,” muigab Gertu.

 

 

Karin Karu