Staarisaate Gertu Pabbo armastab šopata: kulutan rohkem, kui võiks

Menushow "Eesti otsib superstaari" kuuenda hooaja finalist Gertu Pabbo (19) on särav ja kaunis noor naine, kelle suurimaks kireks on laulmine. Ent nii nagu iga teine naine, armastab ka Gertu šopata ja ise põhjendab ta seda nii: "ma olen ju tüdruk ja garderoobi peab värskendama." 

Rääkisime Gertuga šoppamisest ja kõigest sellega seonduvast lähemalt.

Menushow “Eesti otsib superstaari” kuuenda hooaja finalist Gertu Pabbo (19) on särav ja kaunis noor naine, kelle suurimaks kireks on laulmine. Ent nii nagu iga teine naine, armastab ka Gertu šopata ja ise põhjendab ta seda nii: “Ma olen ju tüdruk ja garderoobi peab värskendama.” 

Rääkisime Gertuga šoppamisest ja kõigest sellega seonduvast lähemalt.

Lauljatar tõdeb, et riietele kulutab ta ilmselt rohkem raha, kui võiks. “Garderoobis peab ju alati midagi uut olema. Kõige rohkem kulub mul tegelikult hoopis saabastele, sest kvaliteetsed saapad ei ole odavad. Üldjuhul üritan võimalikult odavalt hakkama saada ja brändirõivaste asemel sobib kanda ka kasutatud riideid,” teatab Gertu, kes peab oluliseks ka seda, et riietus oleks mugav ning näeks hea välja.

Enamik avaliku elu tegelasi eelistavad riietusstiili, mis tõstab neid teiste seast esile, ent Gertu on siinkohal erandiks. “Kahjuks või õnneks olen see, kes sulandub pigem halli massi ja ei kanna erksavärvilisi riideid, mis kaugelt silma torkavad. Ka hetkemoodi ei järgi ma nii pingsalt kui enamik noori naisi. Kannan seda, mis mulle endale kõige rohkem meeldib ning seda, milles ma end kõige paremini tunnen,” räägib Gertu.

Kooli minnes kulub Gertul peegli ees ligikaudu kümme minutit ja kui ees ootab suurem sündmus, venib ettevalmistusaeg pisut üle tunni. Vahel ehk isegi poolteist tundi.

Aga kui oluliseks peab Gertu seda, mida teised tema riietusest arvavad? “Minu jaoks ei ole see tähtis. Kui mulle endale väga meeldib ning ma tunnen end riietuses mugavalt, siis ei huvita mind mitte kellegi arvamus,” naerab Gertu, kes kuulab eelkõige iseennast.

Karin Karu