Staarisaate Kristjan Kannukene on armastuse nimel kõigeks valmis

Staarisaate Kristjan Kannukene on armastuse nimel kõigeks valmis

Menushow “Eesti otsib superstaari” liigub iga saatega finaali poole ning praegu on saatesse jäänud parimatest parimad, nende seas ka Keilast pärit 18aastane Kristjan Kannukene. Tegu on silmatorkava noormehega, kes avastas enda jaoks laulmise 4aastaselt ning täna õpib ta Tallinna Muusikakeskkoolis.

Menushow “Eesti otsib superstaari” liigub iga saatega finaali poole ning praegu on saatesse jäänud parimatest parimad, nende seas ka Keilast pärit 18aastane Kristjan Kannukene. Tegu on silmatorkava noormehega, kes avastas enda jaoks laulmise 4aastaselt ning täna õpib ta Tallinna Muusikakeskkoolis.

Kristjani üheks nii-öelda firmamärgiks on pikad lokkis juuksed, mille kasvatamisega on ta päris kaua vaeva näinud. “Kui poolteist aastat tagasi Tallinna Muusikakeskkooli astusin, otsustasin juukseid kasvatama hakata. Leian, et pikad juuksed loovad rokkarist klassikalise muusiku identiteedi,” tõdeb ta.

Kui enamik noormehi eelistavad lühikest siilisoengut, siis Kristjani jaoks oleks see äärmiselt kurb, kui ta oma kiharatest loobuma peaks. “Ma oleksin väga õnnetu. Eeskätt juba sellepärast, et juuste kasvatamine on olnud nii pikk ja hoolas protsess. Suured juuksed on kui männimets, mille tüvede vahel laiub avarik, kuid ladvad kaitsevad vihma eest,” jutustab Kristjan, kes tundub tõepoolest väga loomingulise mõttemustriga olevat.

Kui aga mängu tuleks armastus, kas siis oleks Kristjan nõus juuksed maha lõikama? “Armastuse nimel olen kõigeks valmis. Kuid suhe peab eriliselt sügav olema,” muigab ta.

Karin Karu