Staarisaate Kristjan Kannukene võidab saate?

Staarisaate Kristjan Kannukene võidab saate?

Menushow “Eesti otsib superstaari” liigub iga saatega finaali poole lähemale ning hetkel on saates alles viimased kolm kandidaati, nende seas ka Keilast pärit 18aastane Kristjan Kannukene.  Kui esimestes saadetes tundis Kristjan end energiliselt ja kõik läks nagu lepase reega, siis hiljem hakkasid pinged võimust võtma. Seda, kas just tema on see, kes saate võidab, näitab aeg. 

Menushow “Eesti otsib superstaari” liigub iga saatega finaali poole lähemale ning hetkel on saates alles viimased kolm kandidaati, nende seas ka Keilast pärit 18aastane Kristjan Kannukene.

Kui esimestes saadetes tundis Kristjan end energiliselt ja kõik läks nagu lepase reega, siis hiljem hakkasid pinged võimust võtma. Seda, kas just tema on see, kes saate võidab, näitab aeg. 

Kristjan tunnistab, et vahepeal kadus tal õige emotsioonidetulv lihtsalt ära ja see paistis ka laval välja. “Terve minu teekond poolfinaali on olnud mägine. Esimeste saadete energiapahvak leevenes alates kolmandast nädalast – nendel paaril “keskmisel” nädalal polnud õiget metsikut emotsioonidetulva, mis paistis välja ka laval. Kuid nüüdseks olen varunud vaimu ja imelist inspiratsiooni, et kõik muusika, mis minu südames, kuulajatele kinkida,” lubab Kristjan, et nüüd on ta taas valmis endast kõik andma.

Vaatamata sellele, kas Kristjan võidab saate või mitte, muusik saab temast kindlasti. “Olen unistanud nii rokkstaari kui ka klassikalise muusiku karjäärist. Pole kahtlustki, et saan olema tegevmuusik, oman enda kirjutatud helitööde pagasit, annan kontserte. Kindlasti omandan veel siiski haridust. Armastus muusika vastu jääb alatiseks õitsema!”

Kristjan on oma toetajatele sellel väljakutseterohkel teekonnal igati tänulik olnud. “Minu toetajaskond on eriliselt hooliv olnud. Loomulikult pereliikmed, kes elavad kogu hingega kaasa igale väiksemalegi sammule. Lisaks perele on mulle kingitud uskumatult heatahtlikud ja abivalmid semud – olen neile kõigile tohutult tänulik!”

Mida sina arvad, kui kaugele Kristjan saates jõuab?

Karin Karu