Stiilne naine Mari Martin paljastas oma garderoobi sisu

5 kommentaari
Stiilne naine Mari Martin paljastas oma garderoobi sisu

Naised ja riided on kombinatsioon, mida ei lahuta miski ning raske on leida naist, keda absoluutselt ei huvitaks, mis ta endale hommikul selga või jalga paneb. Tihtipeale on just riided need, mille abil saame end väljendada, ja mis seal salata – uued teksad või suvekleit teevad tuju heaks küll! Kodumaise rõivabrändi juht Mari Martin, kes eelmise aasta sügisel Londonisse kolis, rääkis meile enda riietusstiilist ning sellest, milliseid rõivaesemeid tema garderoobist leida võib.

Naised ja riided on kombinatsioon, mida ei lahuta miski ning raske on leida naist, keda absoluutselt ei huvitaks, mis ta endale hommikul selga või jalga paneb. Tihtipeale on just riided need, mille abil saame end väljendada, ja mis seal salata – uued teksad või suvekleit teevad tuju heaks küll!

Kodumaise rõivabrändi juht Mari Martin, kes eelmise aasta sügisel Londonisse kolis, rääkis meile enda riietusstiilist ning sellest, milliseid rõivaesemeid tema garderoobist leida võib.

Huvitaval kombel ei olegi Mari garderoob pilgeni riideid täis, pigem otse vastupidi. “Mul on tegelikult väga vähe riideid ja ma keskendun pigem sellele, et vältida täielikku jama. Mida vähem on asju, seda lihtsam on neid omavahel kombineerida. Väärtusetutel (seda mitte hinnalises mõttes) asjadel ei tohi enda garderoobis üldse peatuda lasta. See on reegel, mis aitab lihtsustada oma igapäevaseid valikud,” tõdeb Mari.

Kuid mille järgi Mari endale uusi riideid ostab? “Eelistan asju, mida kannan aastaid ja millel tekib tänu sellele ka väike ajalugu. Näiteks kui mäletan, et kandsin ühel kohtumisel kleiti ja tegu oli väga mõnusa õhtuga, siis järgmine kord, kui vajan jälle seda tunnet, siis haaran kapist just selle kleidi. Minu garderoobis on kvaliteetsest trikotaažist topid ja kleidid, mis on ihu vastas mõnusad ning istuvad hästi. Ka särk-kleidid on leidnud tee minu riidekappi, sest minimalistlik, kuid lahe kombinatsioon naiste- ja meestemoest mulle meeldib. Ja eks mul ole ka see klassikaline mustade asjade riiul, aga seda tasakaalustavad teisest küljest mitmed mustrilised siidisallid, mida saab omavahel väga edukalt kombineerida,” paljastab Mari oma garderoobi sisu.

Mis aga moetrendide järgimisse puutub, siis Mari jaoks on olulisem hoopis see, et ta saaks end riietuse abil väljendada. “Mina eeldan riietelt tegelikult hoopis mingit laengut – kas siis energiat, enesekindlust, loomingulist vabadust, õrnust, naiselikkust või mida iganes mul parasjagu vaja on, et end hästi tunda. Minu jaoks on riietel palju suurem jõud, kui arvatagi võib ning pidevalt muutuvad hooajalised trendid ei mängi minu silmis suurt rolli. Riided aitavad mul ennast teinekord ümber lainestada ning mõjutavad päris oluliselt ka meeleolu,” tõdeb Mari.

Sellegipoolest hoiab Mari moemaailmas toimuval pidevalt silma peal. “Kui miskit uut ja huvitavat näen, siis loomulikult ostan, aga jah, rohkem tunnen ma huvi selle vastu, kuidas riietega saab imagot luua,” muigab Mari. 

On naisi, kes armastavad teksaseid ja neid, kes kannaksid iga päev ainult kleiti. Mari kuulub viimaste sekka! Tal on kapis ligi 20 kleiti ning vaid kaks paari teksaseid. “Kleidid ruulivad, midagi pole teha,” naerab Mari. 

Uurime Mari käest, millises riietuses tema end kõige seksikamana tunneb. “Tunnen ennast vastupandamatuna siis, kui suudan ennast üllatada mõnes uues võtmes. Näiteks, kui panen selga midagi, mida arvasin, et ei sobiks mulle üldse. Viimati panin jalga valged laiad püksid ja tundsin, et olen vastupandamatu.
Minu meelest ei ole mäng kunagi selles osas, et meeldida teistele, vaid palju olulisem ja ka keerulisem on meeldida endale,” tõdeb Mari.

Karin Karu