SÜDAMLIK FOTO: KERTU JUKKUM päästis prügikastist imearmsa väikelooma

SÜDAMLIK FOTO: KERTU JUKKUM päästis prügikastist imearmsa väikelooma

Raadiohääl, tervisesportlane ja TV 3 avalike suhete juht Kertu Jukkum on tõepoolest üks imearmas ja heasüdamlik noor naine, kelle sarnaseid võiks rohkem olla. Nimelt on Kertu võtnud oma südameasjaks selle, et tänavale hüljatud koduloomad endale armastava kodu leiaksid ja nii mõnigi koduta kass on tema kodust varjupaika saanud.

Raadiohääl, tervisesportlane ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum on tõepoolest üks imearmas ja heasüdamlik noor naine, kelle sarnaseid võiks rohkem olla. Nimelt on Kertu võtnud oma südameasjaks selle, et tänavale hüljatud koduloomad endale armastava kodu leiaksid ja nii mõnigi koduta kass on tema kodust varjupaika saanud.

Mõni aeg tagasi leidis Kertu prügikastist imearmsa triibulise kiisu ja loomulikult päästis ta loomakese elu, viies ta koju.

Kertu postitas pildi kassikesest ka oma Instagrami kontole ning kirjutas sinna juurde: Kellega Sina ärkasid? Mina ärkasin selle tiigriga. Prügikastist leitud tiigriga. 

Tänaseks on kiisu endale ka mõnusa kodu ja armastavad omanikud leidnud! Kuid Kertu sõnul on sellel kiisul ka õde ja vend, kes hetkel tänaval elama peavad. “Selle imearmsa kiisu õde ja vend on ikka veel jooksus ja pole välistatud, et ka nemad ühel hetkel minu juurde satuvad ja endale uusi omanikke vajavad.”

Kui sina tänaval koduta kassi näed, mida sina teed?

 

Karin Karu