SÜDAMLIKUD KAADRID: Saa tuttavaks Getter Jaani imearmsa vanaemaga

Getter Jaani on üks neist tuntud inimestest, kes pea igapäevaselt sotsiaalmeediasse uusi fotosid postitab ning seeläbi fänne oma käekäiguga kursis hoiab. Hiljuti leidis lauljatari elus aset väga tähtis sündmus. Nimelt sai kaunitari vanaema aasta vanemaks. 

Olulise pidupäeva puhul avaldas Getter mõned südamlikud fotod enda vanaemast ka Instagrami story‘s. “Täna on sünnipäev minu kallil vanaemal. Ma armastan sind lihtsalt nii väga. Aitäh, et jagad iga päev nii palju armastust,” kirjutas Getter kaadrite alla. 

“Minu jaoks on vanaema meie pere kuninganna. Ta on õpetanud mulle nii palju ja õpetab ka edasi. Ta on mulle suureks eeskujuks. Näha enda vanaema säramas, ilma valudeta liikumas, elu nautimas, teeb mind tõeliselt õnnelikuks. 

Ma tänan iga päev ingleid, et nad on saatnud vanaemale kingiks nii palju energiat, jõudu ja jaksu. Nii kaunis on näha, kui inimene naudib elu täiel rinnal ja jagab armastust kõikjale. Ma olen õnnega koos, kallis vanaema Riina, et mul olemas oled. Ma armastan sind ja hoian sind,” lisas ta.