SÜNNE VALTRI: kitsastesse raamidesse mahutatud kaalunumbrit peetakse ilusaks

SÜNNE VALTRI: kitsastesse raamidesse mahutatud kaalunumbrit peetakse ilusaks

Ilu on vaataja silmis – ütlus, mis alati on paika pidanud. Ning loomulikult ei saa üle ega ümber asjaolust, et välimus on iga naise jaoks alati oluline olnud. Hiljutised uuringud kinnitavad, et just praegusel perioodil peetakse füüsilist välimust lausa äärmiselt tähtsaks. Fitness, tervislik toitumine, täiuslik meik ja riietus – üks pilk Instagramis toimuvale ning fotosid ideaalsete kehadega naistest lööb ette tuhandeid.

Lauljatar ja ettevõtja Sünne Valtri on samuti oma välimusega palju tööd teinud ja seda eelkõige just lisakilodest vabanemise näol. Kuid nägemus sellest, milline on ilus naine, on tal siiski teine.

Oma ilusa keha viit saladust Sünnel näiteks üldse ei ole ja konkreetset kaalunumbrit ta samuti endale seadnud pole – numbrid Sünne silmis ilu ei defineeri. “Paljud peavad ilusaks kehaks kitsastesse raamidesse mahutatud sentimeetreid ja kaalunumbreid. Mina leian, et iga inimene, ükskõik millises vormis, on ilus,” tõdeb ta ning lisab veel: “Eks igaüks hoolitseb enda eest nii kuidas oskab ja soovib.”

Sarnased artiklid