SÜNNE VALTRI TUTVUSTAS oma värsket disaini

SÜNNE VALTRI TUTVUSTAS oma värsket disaini

“Seitsmeste” stuudios käis hiljuti külas lauljanna Sünne Valtri, kellega seekord ei räägita teps mitte laulmisest, vaid hoopis disainist, sest Sünne on välja tulnud omanimelise käekoti- ja aksessuaaribrändiga.

Sünnel on stuudios kaasas ka tema ema Vilja, kes ütleb, et on oma tütre üle väga uhke. Sünne tunnistab, et neil on emaga juba aastaid olnud pigem sõbrannasuhe. “Kui mul midagi on, siis esimese asjana helistan kohe emale – me naerame koos, me nutame koos,” rääkis ta. Kui vaja, siis käivad ema ja tütar ka peol koos. 

Nüüd on aga sündinud uus perefirma – Sünne ja Vilja on seljad kokku pannud ja teevad koos kotte. Kust idee aga tuli ja kelle oma see on? “See idee on minu poolt juba umbes kuus aastat vana. Ma juba mõnda aega tagasi mõtlesin, et võiks luua midagi niimoodi, et ma saan luua oma brändi. Ja kuna minu ema on teinud seda 20 aastat tagasi ja väga professionaalsel tasemel, siis miks mitte taaselustada selline ilus asi. Ja kuna selline loomingu tegemine on tema jaoks väga südamelähedane, siis ma usun, et see on hea väljendusviis,” selgitas Sünne. 

Käekotid valmistab otsast lõpuni Vilja ise ning ka disainib need ise. Kui kavand käekotist on valmis, siis saadab ema tütrele pildi ning Sünne kommenteerib, mis meeldib ja mis mitte. “Teen kavandi valmis ja siis näitan Sünnele. Tema kas aksepteerib või mitte,” rääkis Vilja. 

Sünne avaldas intervjuus, et tal on emaga hästi lihtne koostööd teha, sest mõlemal on täpselt samasugune maitse.

Kõik käekotid on valmistatud käsitööna. “Tegin käekotte ka 20 aastat tagasi, aga siis ma tegin nahast. Valmistamine võtab tohutult aega, sest ma käsitsi tikin,” lisas Vilja. 

Kõnealuseid kotte saab üsna peatselt osta ka Buduaari turult. “Juba sellel nädalal alustab Buduaari turg Tartust ja seal on kotid täitsa kohapeal olemas. Ka minu ema ja tütar on kohapeal olemas – ma ise kahjuks minna ei saa. Aga Tallinnas toimuval Buduaari turul 29. ja 30. septembril olen ka ise seal olemas,” rääkis Sünne, kus käekotte ka oma silmaga kaeda saab. 

Vaata täispikka lugu siit

Sarnased artiklid