SUNSETI MAGUS JA SÄRAV galerii 4. augustil suvemodellide ja publiku poolt

4. augusti õhtul jätkus Pärnu ööklubis Sunset “BALBIINO: Buduaar Summer Model 2018” finaalüritus. Toimus veel üks võistlusvoor –catwalk – ning selle järel andsime üle catwalk’i parima, kõige glamuursema finalisti ja peaauhinna võitja tiitli publiku ees üle. 

Kõiki klubisse saabunud magusaarmastajaid üllatasid finalistid kingitusega, milleks oli topsitäis trendikomme Jelly Bean. Tegemist on ülimaitsvate ja tervisesõbralike erinevate maitsetega kommidega, sest värvained on neil kõik looduslikud. Kokku said musid magusaks sada esimest peole saabujat.

Enne südaööd said klubilised nautida kaunite finalistide poolt pakutavat Donna Nordica pidulike kleitidega moe-show’d, mille järgselt anti üle tiitel “Parim catwalk“. Võitjaks osutus graatsiline ja kindlameelne Terezah Kunnberg (pildil vasakul), kellele Donna Nordica moebränd kinkis võimaluse valida esindussalongist välja üks päevakleit, milles ta tunneb end kõige kaunimana. 

“Glamuuritar” tiitel läks juba päeval võidukas olnud kaunitarile Sindy Tsukkerile, kes meenutas nime kokkusattumusena paljuski oma välimusega supermodelli Cindy Crawfordi. Glamuursele Sindyle olid omalt poolt lisaauhinna välja pannud meie päevase Parisax Professionals meigikunstnike juht Kätlin Rohilaid-Aljaste ja Eesti ihaldatuimate ehete valikuga kauplev Glanz & Glamuur leedi Ewe Riistop. 

Prantsusmaa innovaatiline ja trendikas ilubränd Parisax Professionals kinkis lisaks kõikide finalistide kingikotis leiduvatele toodetele Sindyle meigikoolituse ja lisatooteid, mis on mõeldud professionaalse meigi loomiseks. Vaata lähemalt kingikoti sisust siit artiklist.

Glanz & Glamuur lisas kõikidele kingikotti SPARK Silwer Jeweleri vapustavalt elegantseid hõbeehteid suurepäraste Swarovski® kristallidega, mis on mõeldud just kaasaegsele naisele. Glamuuritari ehete väärtus oli kingikotis veelgi kõrgem.

Vaata valikut nende kodulehelt SIIT ja kuna tüdrukud leidsid oma ehted alles peale tiitlite jagamist oma kingikotis, siis tekkis neil omavaheline suhtlus ühises Facebooki grupis, et kes millised ehted oma kingikotist leidis.

Sellest sündis üks helge kollaaž. 

Peaauhinna võitjaks osutus Balbiino naisesinduse, kelleks olid Terje Vaiksaar ja Triin Laub, otsusel Marianne-Maria Matsalu, kuna tema oli terve päeva jooksul üles näidanud nii tantsuvoorus, promotüdrukuna parim olles kui ka silmadest särades, olles naiselik naine, end just peavõidu väärilisena.

Balbiino oli meie suvemodelli otsingu ja valmise suursponsor, et meil kõik kenasti õnnestuks. Lisaks pani ta veel omalt poolt välja tiitivõitjale magusa auhinna – kaks kasti jäätiseid Classic sarja uute maitsetega ning oli osa sellest, et meil oli võimalus võitjale kinkida viimaseks soojaks suvekuuks aerusurfialaua varustusega komplekt, mille andis üle Baltic Cruisers esindaja Olle Uussaar.

Leia magusatest publiku piltidest end või lihtsalt rõõmu ja ilu!