SUPERÄGE UUDIS: TANEL PADAR, kas sa tõesti tegid seda?

Rokkmuusik Tanel Padar on muusikalainel jätkuvalt edukas ning nüüd on mees alustanud koostööd rahvusvaheliselt tuntud tegijatega, mis on loomulikult suurepärane uudis. Nimelt selgub, et Taneli loole "Soovin head" on valminud remix ning selle taga on sellised mainekad nimed nagu Norrast pärit DJ Rune Eie ning Hollandi hinnatud DJ Robert Flapper.

Rokkmuusik Tanel Padar on muusikalainel jätkuvalt edukas ning nüüd on mees alustanud koostööd rahvusvaheliselt tuntud tegijatega, mis on loomulikult suurepärane uudis. Nimelt selgub, et Taneli loole “Soovin head” on valminud remix ning selle taga on sellised mainekad nimed nagu Norrast pärit DJ Rune Eie ning Hollandi hinnatud DJ Robert Flapper.

Taneli loo “Soovin head” remix‘i autoriteks on lisaks eelpool mainitud tegijatele ka kodumaine andekas Erlend Aav, vahendab Menu.

Remix ei valminud mitte siin Eestis, vaid hoopis Islandil, Reykjaviki stuudios. DJ Rune Eie ja DJ Robert Flapper on omasuguste seas kõrgelt hinnatud ning kahtlemata on suur au nendega koostööd teha.

Loodetavasti ei jää see ainsaks remix looks ning Tanel üllatab publikut veel mitmete lugudega, millest saavad tõelised hitid.

Remix‘i saad kuulata allpool!