SUUR GALERII: Buduaari turg LIVE lõi pealinna särama!

Möödunud nädalavahetusel toimus Saku Suurhallis taas Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal. Uut ja vähekasutatud kaupa tuli müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks oli kohal hulgaliselt staare ja moeloojaid.

29.-30. septembril Saku Suurhallis toimuval ostupeol sai nautida nii moodi kui ka melu. Turukülalisi ootas suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoidis üleval särav päevajuht Ženja Fokin. DJ-puldist leidis Kermo Herti.

Staariturule tulid Eestimaa stiilseimad naised: TV3 esindaja Anna-Maria Veidemann-Makko, võrratu Beatrice ja Evelin Ilves, seltskonnadaam Kati Toots, elustiiliblogija Katri Palm, moeblogijad Kätriin Kübar, Mari-Liis Suvi, Kristjaana Mere, Maarja Brenner, Britta Talving, Triinu Maasik, Stella K. Wadowsky ja Marii-Heleen Penu, lauljannad Inga Tislar ning Sünne Valtri, särav Kertu Jukkum ning kirjanik Kerttu Rakke jpt.

Moeturule tulid heade pakkumistega Eesti hinnatud disainerid, kus võtsid kohad sisse Diana Kurves, Donna Nordica ning Hekatebianca by Katrin Kotkas. Meeste eest seisis väljas kõigi lemmik raadiohääl Allan Roosileht, kes oli kauplemas suure vinüülikoguga.

Laval toimus pidevalt palju huvitavat! Lisaks show‘dele olid loosiauhindu välja pannud turu kauplejad ja koostööpartnerid: DPD loosis hulgaliselt naiselikke auhindu, Somersby korraldas põneva auhinnamängu polaroidkaamera peale, hüpnotisöör Maris pani loosi rikkaliku teedekomplekti, Minipannkoogid loosis kuumasid pannkooke, Soodsad Sussid ja BodyFood kinkisid mängude võitjatele oma mõnusat kaupa ja loosi läks ka puidust hinnaline käekell TM PuudWood OÜ-lt.

Aitame abivajajaid! Toetasime ka seekord kasuperede lapsi. Kohale tulid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad läksid muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Pane endale kirja ka Rakvere Buduaari sügisturu toimumisaeg!
17.11 Rakvere Põhjakeskus

Kohtumiseni õige pea!