SUUR SEGADUS: ON SEE Karl-Erik Taukar või hoopis Ott Lepland?

SUUR SEGADUS: ON SEE Karl-Erik Taukar või hoopis Ott Lepland?

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu on võitnud sadade tuhandete eestlaste südamed ning tema Instagrami kontol on tänase seisuga enam kui 62 000 tulihingelist jälgijat. Kui enamasti postitab Liis oma Instagrami kontole kunstilisi fotosid, sügava sisuga sõnumeid ning kauneidselfie pilte, siis sel korral riputas lauljatar sotsiaameediasse hoopis piltmõistatuse.

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu on võitnud sadade tuhandete eestlaste südamed ning tema Instagrami kontol on tänase seisuga enam kui 62 000 tulihingelist jälgijat. Kui enamasti postitab Liis oma Instagrami kontole kunstilisi fotosid, sügava sisuga sõnumeid ning kauneid selfie‘sid, siis sel korral riputas lauljatar sotsiaameediasse hoopis piltmõistatuse.

Pildi keskmes on Liis ise koos oma imekauni mänedžeri Sandra Sersantiga, kuid antud fotol on veel üks isik, kelle tuvastamine pole sugugi nii kerge, kui esmapilgul arvata võiks. Paraku on pildilt näha vaid pool tema näost ning äraarvamise muudab keeruliseks ka asjaolu, et antud isik teeb pildil grimassi.

Liis postitas pildid oma Instagrami story‘sse ning lisas juurde kommentaari: “Kes on see professionaalne photobomber? Taukar või Ott?”

Mida sina arvad – kas tegu on Karl-Erik Taukari või Ott Leplandiga?

Sarnased artiklid