SUVEMODELLI FINALISTID MEENUTAVAD JA TANTSUVOORU video

9 kommentaari
SUVEMODELLI FINALISTID MEENUTAVAD JA TANTSUVOORU video

Taaskord on avatud suur suvemodelliotsing, mis sel aastal kannab nime LILLET Buduaar Summer Model 2017. Lisaks sellele, et suvemodelli otsingu läbi on võimalik ilusatel ja säravatel noortel naistel saada jalg ukse vahele, et siseneda modellinduse maailmasse, on osalemine finaalüritusel pakkunud eluks ajaks meelejäävaid toredaid emotsioone ja toredaid tutvusi. 

Taasavaldame aasta 2013 tantsuvooru videomeenutuse ja 2014 aasta suviseid pilte ning küsisime ka antud aastate finalistide käest kommnetaare, mida nemad täna, mitemeid aastaid hiljem suvemodelli valimisest arvavad. 

HANNA-BRITA 

Kõige rohkem on meelde jäänud, et kohe hommikul jäin bussist maha ja seetõttu ka hilinesin tantsuproovi. Teistel oli peaaegu tants selge, kui kohale jõudsin. Õnneks sain kiirelt sammud selgeks ja sain päeva nautida. Oli imeilus suvepäevad, toredate tüdrukutega, suurepärase meeskonnaga- tänu kellele saime päeva täiel rinnal nautida!

Tänu antud ürituse vōidule sain palju modellipakkumisi ja toredaid projekte, millest siiani osavõtan! 

 


RAILI

Minule meeldis kogu üritus. Melu ja trall argipäeva halli päeva oli virgutav.inimesed olid toredad ja sõbralikud. Väga ühtehoidvad. Meelde jäi finaalihetk,kui oli vist vaja ennast tutvustada ja mul oli nârv nii sees,et suust tuli jubedat teksti, mida hetk hiljem ei mäletanud. 

Olen vahepeal proovinud ja katsetanud nö modelli tegemisi, kuid mitte edukalt ning kuna midagi kuskile ei arenenud,jätsingi selle seljataha. Viimane kord finaalikaaslastega kohtusingi moeseeria pildistamisel ja see oli ammu järelikult. Põhjuseks ka see, et tänaseks olen  imelise poisipõnn Robbeni ema ja täidan ka abikaasaks olemise rolli. Lisaks olen leidnud ameti, mis on justkui mulle loodud ning tänu saatuse käikudele ja suurtele soovidele olen Pärnu (ilmselt ka Eesti ) suurima massaažisalongi omanik ning massöör. 

KÄTLIN

Minule meenub mõnusalt kuum ja tore suvepäev rannas. Sain tuttavaks 9 äärmiselt toreda neiuga! Mina soovitan kõigil osa võtta kellel vähegi julgust, sest see võib olla just sinu hüppelaud modellimaailma. Meenub ka selline mõnus närvikõdi enne lavale astusmist ja see hea tunne kui oled juba lavalaudadel. 

 

 

 

KIRSIKA

Mulle meeldis suvemodelli konkurss väga, see oli pingevaba ja lõbus! Isegi kõige halvema pingetaluvusega neiul soovitan selle teekonna ette võtta, sest isegi kui võitu koju ei too, võid leida head sõbrannad kogu eluks või siis kotitäis enesekindlust on garanteeritud! Minu soovitus on lihtsalt seda päeva nautida ja särada! Pärnu rand on selleks ideaalne koht.

 

 

2014. aasta finalistid Karolina (pildil 6 ) ja Anita (pildil 9, Agnes 2)

KAROLINA

Minule jäi kõige rohkem meelde see kui vahvalt me veetsime selle päeva. See päev oli täis naeru ja huvitavaid ülessandeid. kõige enam meeldis tüdrukutega üheskoos tantsimine. Peale võistlusel osalemist olen olnud moeshowdel modell ning hetkel tegelen promotööga. 

ANITA

Mulle kõige enam meeldis see, et ilm oli ilus ja võistlus toimus rannas. Kõige rohkem jäi meelde tantsuvoor.

AGNES

Minu jaoks oli super kogemus! Pärast seda tegin veel kaasa mõnes promotöös. Andis juurde julgust ja uusi tutvusi. Kartust enam kirja panna pole kusagile. Soovitan!

Meie lisame, et finalistid viisid lisaks headele emotsioonidele ka koju kopsakad kingikotid ja me kohtusime nendega läbi järgneva aasta veel ja veel erinevate modellitööde raames. 

LILLET Buduaar Summer Model 2017 võistlusele saad oma modelliraamatu üles lisada SIIT 

Leia lehelt osalemise reeglid, auhinnad ja lisa oma kandidatuur kohe täna üles!