Edukatest ettevõtjatest abielupaar Mart Haber ja Taivo Piller, kes selle aasta mai lõpus ka abiellusid, on juba mõnda aega isadust nautida saanud ning nüüd, mil nad on lapsevanema rolliga pisut juba harjuda jõudnud, rääkis Taivo "Ringvaates" uuest elukorraldusest ka lähemalt. Mart ja Taivo sai kaksikute vanemateks oktoobrikuu lõpus - neile sündis poeg ja tütar. Taivo rääkis "Ringvaates" isadusest lähemalt. "Tunnen ennast väga hästi, lapsed tunnevad ennast hästi, söövad hästi ja on kaalust ilusti juurde võtnud, magavad hästi. Imeline on olla isa," kirjeldab Taivo emotsioone, mis on üdinisti positiivsed. "Hoidja on lastega öösel, meie võtame hommikul kella kuuest üle. Korraga kahte last toita on päris tore, päris mõnus,"kommenteerib mees. Eestisse tulevad Taivo ja Mart jaanuari lõpus, kuid ka siis üürikeseks ajaks ning sealt edasi minnakse kolmeks kuuks Aasiasse. Taivo nendib, et nende senine elukorraldus väga ei muutugi. "Nii nagu varemgi olime Eestis ikkagi palju vähem aega, kui teistes riikides, siis et eks meil samamoodi programm jätkub."
Buduaari kevadpidu 2026 Mere Restos — FOTO: Maksim Toome Telesaade Buduaar Ilu, mood ja uued trendid – vaata Buduaari kell 10.00 TV3s!
dr Jaak Valdmann — FOTO: Health Clinic Nipinurk Plastikakirurg selgitab: ilukirurgia ei tähenda enam pingule tõmmatud näonahka, uueks ilutrendiks on loomulik tulemus
Sajand Eesti raadioeetris — FOTO: Risto Štukert Eesti elu Retrohõnguline näitus: Tallinna Teletornis saab näha Eesti raadiodisaini pärle