TANEL PADAR AVALDAS arvamust, kas ta on isaks saamiseks valmis

“Seitsmeste” stuudios käis teisipäeva õhtul külas armastatud Eesti muusik Tanel Padar, kes tähistab käesoleval kevadel 20 aasta täitumist lavalaudadel. Selle puhul stardib juba täna ka kontsertuur.

Selle aasta tippsündmuseks pole aga siiski 20 aasta täitumine lavalaudadel, vaid hoopis see, et Tanel saab käesoleval aastal isaks. Sellega seonduvalt uuris TV3 Reporter Keili Sükijainen mehelt, kas isarolliks saab üldse valmis olla. 

Pärast hetkelist mõttepausi vastas Tanel, et jäi mõtlema selle üle, et kui see oleks varem juhtunud, kas ta siis oleks öelnud, et ta pole valmis. “Ma pigem arvan, et laps teab, tunneb ja tuleb siis, kui on õige aeg. Ju siis ma olin enne ise piisavalt laps, et isaks saada.”

Kui palju on mees aga isarolliks ette valmistunud? “Valmistumine käib igapäevaselt. Tuleb tunnistada, et nii nagu ettevalmistused kodus ja oma teadmiste osas isaks saamiseks, käivad samal sagedusel ka liblikad külas. Kui sa mõtled, vaatad ja arutad pruudiga asja – tegelikult on see maailm juba nii teistmoodi. Kui varem keegi sõpradest isaks sai, siis tundus see tore, aga et parem oleks sõpradega koos olla ja et naine sunnib teda lapsega kodus olema. Ma kujutan ette, et tegelikult ei vasta see tõele,” rääkis muusik.