TANEL PADAR JÄI emale miilustamisega vahele

Buduaar

erakogu

Tuntud muusik Tanel Padar külastas hiljuti Raadio 2 saadet "Röster." Tanel meenutas saates nii pealinna kolimist kui ka naljakat seika oma noorpõlvest.

“Siniste silmadega maapoiss tuli Tallinnasse ja kõik hakkas juhtuma. Eks päevad olid täis hämmingut ja tohutut entusiasmi,” meenutas muusik.

Seejärel leidis mehe elus aset tohutu pidutsemise periood. Tuttavad heitsid lausa nalja, et kui pillimäng joomist segama hakkab, tuleb pilli mängimine lõpetada. Vaatamata alkoholiprobleemile oli Taneli tervisega siiski kõik korras.

Padar tunnistas raadiosaates üles ka selle, et tüdrukute tähelepanu nautis ta juba väikesena ja oli kõigest 10-aastane kui emale miilustamisega vahele jäi. “Arvan, et esimene tõsiselt võetavam lähenemiskatse oli naabritüdrukuga. See oli kõigest ikkagi musitamise situatsioon, mitte midagi muud. Küll aga jäin emale vahele, kes tuli täiesti hoiatamata koju, kui me õega tähistasime sünnipäeva. Vanemad pidid kodust ära olema natuke pikemat aega, aga nad tulid vaatama, kas meiega on kõik korras. Nagu neile juuresolevalt pildilt avanes, oli mul liigagi korras,” rääkis ta.