TANEL PADAR PALJASTAS tegeliku põhjuse, miks ta arsti juurde läks

Esimesel jõulupühal, 25. detsembril sai ETV telekanalilt näha heategevuslikku saadet "Jõulutunnel", kus astus oma bändiga üles ka Tanel Padar. Hiljuti oma 35. sünnipäeva tähistanud Tanel on viimase viie aasta jooksul paljuski muutunud ning võib öelda, et pidudelembelisest rokkstaarist on saanud tervislikust elustiilist lugupidav sportlik muusik.

Esimesel jõulupühal, 25. detsembril sai ETV telekanalilt näha heategevuslikku saadet “Jõulutunnel”, kus astus oma bändiga üles ka Tanel Padar. Hiljuti oma 35. sünnipäeva tähistanud Tanel on viimase viie aasta jooksul paljuski muutunud ning võib öelda, et pidudelembelisest rokkstaarist on saanud tervislikust elustiilist lugupidav sportlik muusik.

Selle aasta alguses käis Tanel arsti juures ja lasi endale täieliku ülevaatuse teha, et saada teada, millises seisus tema organism on. “Ma ei teinud seda mingite kaebuste pärast, vaid ikka nendesamade lugude pärast, mis sa kuskilt lehest loed või läbi tuttavate kuuled, kus on sellised traagilised sündmused läbi käidud. See paneb ka oma tervisele mõtlema ja sellepärast ma teekonna arstikabinetti ette võtsingi,” rääkis Tanel. 

Tulemused olid üllatavad ja arstidel oli seda isegi raske uskuda. “Sain teada, et mul on suhteliselt korralik noore mehe organism. Palusin neil igaks juhuks veel üle kontrollida need analüüsid, aga mulle öeldi, et nad olid seda juba teinud. Ka arstid ei uskunud, et minu tervisenäitajad sellised on,” naeris Tanel.

Tanel on endale üsnagi kõrge eesmärgi seadnud, nimelt plaanib ta järgmisel aastal läbida täispika triatloni.

Taneli tervislik elustiil sai suuresti alguse tänu tema elukaaslasele Kristelile, kellega ta on koos olnud üle nelja aasta.