TANEL PADAR PALJASTAS TÕE pulmade ja isaks saamise teemal

Abielu on asi, millest ilmselt paljud naised salamisi unistavad ning unistustes on kõik loomulikult täiuslik - alustades printsist valgel hobusel ja lõpetades maailma kõige kaunima pulmakleidiga, millest ilusamat ei leidu kusagil maailmas. Mehed aga suhtuvad abiellumisse pisut teistmoodi. Tanel Padar rääkis, kuidas tema abiellumisse ja laste saamisesse suhtub.

Abielu on asi, millest ilmselt paljud naised salamisi unistavad ning unistustes on kõik loomulikult täiuslik – alustades printsist valgel hobusel ja lõpetades maailma kõige kaunima pulmakleidiga, millest ilusamat ei leidu kusagil maailmas. Mehed aga suhtuvad abiellumisse pisut teistmoodi. Tanel Padar rääkis, kuidas tema abiellumisse ja laste saamisesse suhtub.

Tanel rääkis Selveri jõulukirjale antud intervjuus, et avalikkuse survet abiellumiseks ta tegelikult ei tunne. “Kus see kirjas on, et inimesed ei või elada lihtsalt koos? Trend liigub pigem sinnapoole, et ei abiellutagi,” möönab muusik.

Kallima Kristel Mardisooga on Tanel koos olnud isegi pisut enam kui viis aastat ning kui jutuks tuleb pereloomine, siis Tanel tunnistab, et iga asi omal ajal. Sellegipoolest tõdeb ta, et mehed võtavad bioloogilist kella vabamalt kui naised, sest neil lihtsalt ei tiksu see niivõrd kiiresti. Just sel põhjusel suhtuvad mehed ka abiellumisse pigem leigelt ning ei kiirusta selliste otsustega.

Ent selge on see, et isaks soovib Tanel kindlasti saada ning mõnes mõttes võib öelda, et isegi keskkooli lõpetas ta sellest ajendatult. Nimelt on Tanel endamisi mõelnud, et kui ta keskkooli ei oleks lõpetanud, siis kuidas oleks ta saanud oma lastele seda selgitada. “Mulle oli see enesetunde küsimus, et tulevikus mu lapsed ei küsiks, miks mina kooli ei lõpetanud,” tõdeb Tanel.