TANEL PADAR RÄÄKIS, millist elu ta oma lapsele ei sooviks

TANEL PADAR RÄÄKIS, millist elu ta oma lapsele ei sooviks

Rokkmuusik Tanel Padar ja Lauren Villmann kihlusid möödunud aastal Como järve ääres. Sellega aga õnnelikud uudised ei piirdunud, vaid märtsikuu alguses teatas Padar läbi sotsiaalmeedia, et tema ja Laureni pere suureneb peagi, sest naine ootab last. 

Muusik külastas hiljuti telesaadet “Kolmeraudne,” kus lisaks mehe lavaelule tuli juttu ka tema peagi ilmavalgust nägevast lapsest. Tanel rääkis, et ei soovi oma lapsele samasugust muusikuelu, mida ta ise on elanud. “Kindel ei. Ma ei kahtle selles, et minu laps on kindlasti kõige andekam maailmas, aga see ei pruugi nii minna. Hobina, miks mitte, aga ma leian ikkagi, et on olemas mõistlikumaid ameteid,” sõnas mees. 

Tanel ei toonud saates välja küll vigu, mida ta lapsel vältida soovitab, kuid teadis, mida laps oma vigadega tegema peaks. “Võtan ise igat oma sigadust või kogemust õppetunnina, et jõuda siia, kus täna olen. Olen seda teekonda võib-olla mitte igapäevaselt nautinud, aga naudin seda, kus praegu olen. Arvan, et laps peaks samamoodi selle läbi tegema.”