TANEL PADAR SATTUS liiklusõnnetusse: “Sain endale uue sünnipäeva!”

TANEL PADAR SATTUS liiklusõnnetusse: “Sain endale uue sünnipäeva!”

Eesti tuntuim rokkmuusik Tanel Padar sattus neljapäeval jalgrattaga liiklusõnnetusse ning mees viidi haiglasse tervisekontrolli. Avariist hoolimata rokkis Tanel aga juba samal õhtul Pirita kloosti varemetes peetud Suverocki kontserdil.

Rokkmuusik annab hetkel koos ansambliga Smilers üle Eesti Suverocki kontserte, kuid neljapäevane kontsert võinuks liiklusõnnetuse tõttu ära jääda. Tanel ei lasknud avariil ennast aga takistada ning kontserdikülastajate sõnul rokkis laval nii, nagu polekski midagi juhtunud. 

Tanel kommenteeris juhtunut lähemalt ka oma Instagrami kontol ning manitses ka kõiki teisi liiklejaid silmad lahti hoidma ning ettevaatlikult liiklema. “Pärast mõningast toibumist võin tõdeda, et sain eile endale uue sünnipäeva.

Läksin hommikusele rattasõidule, kuid trenn kulmineerus liiklusõnnetusega. Kuigi ei taha moraali lugeda, pean siiski kõigile südamele panema olemaks liigeldes ülimalt ettevaatlik! Nii autojuhi kui ka ratturina, vaatamata staažile ning kogemusele – elu on kõige kallim vara. Olgem hoolivad ja tähelepanelikud.”