TANEL PADARI KALLIM KRISTEL MARDISOO: see polnud kerge

Eelmisel laupäeval, 6. augustil jõudis kätte Tanel Padari tõehetk ehk Ironman poolpikk triatlon Otepääl, milleks ta oli ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt pikka aega ette valmistanud ja selge oli see, et seatud eesmärk on kõrge. Tänaseks on Tanelil raske võistlus selja taga, ent emotsioonid, mis niivõrd raske väljakutsega kaasnevad, ei taandu ilmselt veel niipeagi...


Eelmisel laupäeval, 6. augustil jõudis kätte Tanel Padari tõehetk ehk Ironman poolpikk triatlon Otepääl, milleks ta oli ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt pikka aega ette valmistanud ja selge oli see, et seatud eesmärk on kõrge. Tänaseks on Tanelil raske võistlus selja taga, ent emotsioonid, mis niivõrd raske väljakutsega kaasnevad, ei taandu ilmselt veel niipeagi…

Laupäevane poolpikk triatlon algas hommikul kell kümme ning esimeseks alaks oli 1,9 km ujumist Pühajärves, millele järgnes 90 km rattasõitu ja kõige lõpus tuli veel joosta 21,1 km. Tanel sai 449 mehe seas 267. koha ning triatloni läbimiseks kulus tal 5 tundi ja 46 minutit.

Peale Taneli rasket väljakutset tegi Kristel armsa postituse ka oma Facebooki lehele, kus ta tõdeb, et imetleb Taneli pühendumust eesmärgi saavutamiseks ja võimet anda endast maksimum. “Ei ole kerge peale öist tööd laval minna hommikul paaritunnisele treeningule ja nii seitse kuud järjest. Kõrvalseisjana oli tore vaadata, et ta nautis kogu protsessi ja kuidas silm säras ka pärast raskeid treeninguid.”

Kristeli postituses on ka vihje, mis viitab Taneli võimalikule uuele väljakutsele. “Laseme tal nüüd natukene puhata ja mängida ja siis ootame uusi eesmärke. Sest, kes on kord spordile näpu andnud, see…  Kiidan, kiidan ja veel kord kiidan. Edasi ainult citius, altius, fortius.”

Tugeva ja eduka mehe taga on tugev ja edukas naine ning Kristel ja Tanel moodustavad kahtlemata tugeva koosluse!