TANEL PADARI KIHLATU pakkus Anni Rahulale väljakutse osas kohe tuge

erakogu

Buduaar

Paljud inimesed seavad endale uue aasta saabudes uusi eesmärke, mille poole püüelda. Jalgpallikohtuniku ametit pidav Anni Rahula otsustas, et sel aastal kavatseb ta iga kuu miskit põnevat ette võtta ning ühtlasi võiks eesmärk mingil määral kasulik olla.

Jaanuarikuu eesmärgiks sai seega võimalikult väike rahakulu toidu peale.

Oma väljakutsest tegi väikelapse ema postituse ka Instagrami keskkonda, kus ta kirjutab, et ideaalis võiks ühes kuus hakkama saada nii, et toidule kulub ei rohkem ega vähem kui 50 eurot.

“See on ka päris praktiline, sest toitu kodus on ka jääkapis ja see igavesti ei säili. Alustasin kuud üpris tühja külmikuga, jääkapp on õnneks täis,”tõdeb ta.

Anni postitust kommenteeris kohe ka Tanel Padari kihlatu Lauren Villmann, kes pakkus oma tuge, kui Anni ja Tomi peaksid nälga jääma: “Ossaaa, edu! No siis peate kindlalt meile külla tulema, nii lahendab ühe söögikorra kulu ära.”

Anni vastas Laurenile humoorikalt: “Ausõna me tuleks teile siis, kui meil süüa oleks ka.”

Eesmärke on Annil aga mitu. “Planeerida paremini ja minimaliseerida toidukogust, mis läheb vanaks. Proovida uusi retsepte, kokkuhoid oleks ju ka tore. Kasutada ära varud, mis meil kahes jääkapis ja kuivainetele kuuluvates sahtlites on … Ahjaa, kui lapsele on midagi vaja, siis see on ostmisel prioriteet.”

Viimase hetke seisuga oli rahaline kulu täpselt null eurot!