TANEL VEENRE 10 lemmikut

Mis võiks olla inspireerivam kui kohad, mis köidavad meie meeli, asjad, mis kõnetavad meie loomust, või tegevused, mis valmistavad siirast rõõmu. Igaühel meist on elu jooksul kujunenud välja omad lemmikud, ilma milleta ei oleks me need, kes me oleme. 

Mis võiks olla inspireerivam kui kohad, mis köidavad meie meeli, asjad, mis kõnetavad meie loomust, või tegevused, mis valmistavad siirast rõõmu. Igaühel meist on elu jooksul kujunenud välja omad lemmikud, ilma milleta ei oleks me need, kes me oleme. Oma lemmikuid jagas Buduaariga disainer Tanel Veenre.

Kassid. Meil on kaks kiisut, Karamell ja Nero, punapea ja sügavmust. 

Käed. Ma ei saa päevagi saata mööda, et ma ei teeks midagi oma kätega. Nikerdamine ja paitamine on mul veres. Oma viimase raamatugi – „Handful/Käeulatuses” – pühendasin kätele.

Peedihummus. Olen proovinud küll ka ise kodus Imre Kose hõrku Gourmet Clubi hummust järele teha, kuid päris nii hõrku pole veel saanud.

Rio de Janeiro. Linn, millesse on võimatu mitte armuda – looduse ja linna ideaalne sümbioos.

Värviplahvatus. Oma värsketes ehteseeriates, „Pantone kärbsed” ja „Minimarjad”, olen astunud vikerkaare igasse serva.

Merihobud. Müütilised ja graatsilised olevused, uks muinasjutumaailma.

Poolvääriskivid. Müstiline, kuidas miljonite aastate ramm on pigistatud üheks imetabaseks pisaraks.

Sotsiaalmeedia. Instagramist (tanelveenre) ja FBst (tvjewellery & TanelVeenreKingdom) on saanud omamoodi maailmaga suhestumise vorm, püüan jagada seal vilju oma paradiisist – inspiratsiooni, hetki, andekaid inimesi mu ümber.

Taevas. Pole isegi oluline, mis filmi seal parasjagu näidatakse – madalast hallist eepiliste päikeseloojanguteni – kõik on hingele hea.

Unistamine. Iga suure ellu viidud teo seemneks on mõni julge unistus. Ärge kartke unistada!


Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar, sügis 2016