Tanel Veenrest sai Moemootor!

Tanel Veenrest sai Moemootor!

Eile Salme kultuurikeskuses toimunud Kuldnõela galal ei pärjatud mitte ainult andekaid disainereid vaid anti välja ka tunnustus Eesti moeelu edendamise eest- Moemootori auhind.

Eile Salme kultuurikeskuses toimunud Kuldnõela galal ei pärjatud mitte ainult andekaid disainereid, vaid anti välja ka tunnustus Eesti moeelu edendamise eest – Moemootori auhind.

Moemootor on auhind, mis ei mürise igal aastal, sest alati ei pruugi õiget inimest leida. Kuid sel aastal oli ta olemas! Tegemist on auhinnaga Eesti moeelu edendamise eest ja sel aastal pälvis olulise tiitli tunnustatud ehtekunstnik ja Eesti Kunstiakadeemia professor Tanel Veenre.

Taneli panus Eesti moemaailma viimase aasta jooksul on olnud märkimisväärne, lisaks oma põhitööle jõudis andekas mees korraldada mastaapse moenäituse Kaamos ning panna selle ka kaante vahele raamatuna “Kaamos – Eesti mood täna”.

“Ma tahaksin selle auhinna pühendada inimestele, kes kunagi lavale ei pääse,” ütles Tanel Eesti Kunstiakadeemia rektorilt Signe Kivilt auhinda vastu võttes ning rõhutas sellega, kui olulised on inimesed suurürituste korralduspoolel. 

Loe inspireerivat intervjuud Moemootor Tanel Veenrega  SIIT.

 

Palju õnne, Tanel!

 

Triin Tisler