TANJA MIHHAILOVA-SAAR tegi ootamatu avastuse

TANJA MIHHAILOVA-SAAR tegi ootamatu avastuse

Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar said kolm kuud tagasi esmakordselt lapsevanemateks. Kauaoodatud pisibeebi nägi ilmavalgust 16. veebruaril. Nüüdseks on mõlemad oma uue rolliga juba ka kenasti kohanenud ning naudivad elu lapsevanematena täiel rinnal. 

Kui enne emaks saamist postitas Tanja sotsiaalmeediasse pilte enda tegemistest, siis peale lapsevanemaks saamist on fookuses pikem pisibeebi Teodor ning kõik, mis seotud lapsevanemaks olemisega. On see ju ka täiesti mõistetav – värskete lapsevanemate elu tiirleb alguses ümber lapse ning nende graafik sõltub täielikult beebist. 

Hiljuti on Tanja Instagrami kontot aga jälle vallutama hakanud fotod temast endast ja tema tegemistest. Ka eile õhtul avaldas lauljatar foto, kus ta Kadrioru pargis jalutamas käis ning sellega seonduvalt tegi ta ka ootamatu avastuse. 

Nimelt teab ju enamik naisi, et pildi jaoks poseerides on üks külg alati fotogeenilisem kui teine ning selle küljega tavaliselt ka fotole jääda soovitakse. Tundub, et Tanjal on selleks küljeks vasak pool, sest eile avaldatud kaadri alla kirjutas ta: “jälle vaatan paremale.” Ja tõepoolest – kui naise kontot lähemalt uurima hakata, vaatab ta enamikel piltidel paremale poole.

Meie meelest on Tanja aga alati kaunis – ükskõik kummale poole ta hetkel ka ei vaataks.