Tarmo Urb kommenteeris kooseluseadust väga ropult

Tarmo Urb kommenteeris kooseluseadust väga ropult

Riigikogu võttis napi häälteenamusega oktoobrikuu alguses vastu palju kirgi üles kütnud kooseluseaduse, millest räägitakse veel pikka aega. Siiamaani pole see teema külmaks jätnud kedagi – on nii tulihingelisi pooldajaid kui ka vastuseisjaid. Kuidas suhtuvad sellesse aga need eestlased, kes elavad mujal?  Ravitseja Tarmo Urb kommenteeris Buduaarile, mida tema kooseluseaduse vastuvõtmisest arvab! Midagi ilusat tal paraku öelda polnud, ent vähemalt on Tarmo vastus aus ja otsekohene. 

Riigikogu võttis napi häälteenamusega oktoobrikuu alguses vastu palju kirgi üles kütnud kooseluseaduse, millest räägitakse veel pikka aega. Siiamaani pole see teema külmaks jätnud kedagi – on nii tulihingelisi pooldajaid kui ka vastuseisjaid. Kuidas suhtuvad sellesse aga need eestlased, kes elavad mujal?

Ravitseja Tarmo Urb kommenteeris Buduaarile, mida tema kooseluseaduse vastuvõtmisest arvab! Midagi ilusat tal paraku öelda polnud, ent vähemalt on Tarmo vastus aus ja otsekohene. 

Tarmo palus oma vastust mitte ümber sõnastada. “Minul pole kooseluseadusest ei sooja ega külma. Toompea ja tema loodud seadustik on kõik selline poolepersega ja ühemunaga – veidike vildakas ja üsna piinlik. Kui Eesti toodaks autosid, oleks nendel kindlasti gaas ja pidur sama pedaaliga,” kommenteeris Tarmo.

Karin Karu