TEELE VIIRA naudib elu: ei ole see hetkes elamine nii raske midagi!

Instagram/ Teele Viira

Buduaar

Lauljatar Teele Viira jagas Buduaari ajakirja värskes numbris, kuidas on temal õnnestunud parimal viisil keskenduda olevikule ning võtta viimast hetkes elamisest.

Teele Viira sõnul ei ole hetkes elamine nii raske midagi: “Mida rohkem seda meeles pead, et soovid hetkes olemist kogeda, seda rohkem kogemise momente tekib,” usub lauljanna, et me kõik oskame elu algusest saati olla hetkes. “Väikelapsed on kogu aeg hetkes – vahel on üks sekund rõõmus ja siis järgneb aus kurbus, ei ole vaja emotsiooni kinni jääda.”

“Ja kas me üldse saame kaotada hetkes olemist kunagi, sest me ei saa ju tegelikult olla ei minevikus ega tulevikus, vaid ainult siin hetkes,” mõtiskleb lauljatar, lisades, et muudpidi oleksime juba ajarändurid.

Praeguseks on ka Teele enda elu kujunenud ta enda soovide kohaselt nii lihtsaks ja mõnusaks, et hetke kogemist on väga palju. “Saan olla Saaremaa looduse rüpes maaelu keskel, mis on mo jaoks kodu, pluss kasvades koos väikelapsega on selge, et tema aitab mind eriti palju hetkes püsimisega.”