Televaataja lasi käele televiisori kujutise tätoveerida. Mida oled sina nõus tegema €50 eest?

Televaataja lasi käele televiisori kujutise tätoveerida. Mida oled sina nõus tegema €50 eest?

Hullumeelne ja populaarne hilisõhtune meelelahutussaate “Punker” jagab sel hooajal raha.  Igale televaatajale antakse võimalus tulla stuudiosse ja teha midagi ennastületavalt pöörast. Tasuks selle eest on 50 eurot. Kõik huvilised saavad endast märku anda ja toredaid ideid pakkuda aadressil punker@kanal12.ee. 

Hullumeelne ja populaarne hilisõhtune meelelahutussaate “Punker” jagab sel hooajal raha.  Igale televaatajale antakse võimalus minna stuudiosse ja teha midagi ennastületavalt pöörast. Tasuks selle eest on 50 eurot. Kõik julged huvilised saavad endast märku anda ja toredaid ideid pakkuda aadressil punker@kanal12.ee. 

 

Esimese julge televaatajana astus sel nädalal Punkri uksest sisse Madis, kes lasi endale 50 euro eest käele tätoveerida punkriliste valitud salapärase kujutise. Tätoveerijaks kutsuti kogenud tattoo-kunstnik Nagi, kes sai talle püstitatud ülesandega väga kenasti hakkama. Vaatamata sellele oli Nagi alguses pisut häiritud, sest pilt, mida ta tätoveerima pidi, ei olnud just kõige ootuspärasem.  Punkrirahva palvel tätoveeriti Madisele vanaaegse televiisori kujutis. Madis oli tulemusega rahul ning lubas seda pilti ka oma lastelastele näidata, et nad teaks, milline televiisor vanasti välja nägi.

 

Telesaadet juhivad Buduaari juhataja Marge Tava, reklaami- ja IT-ärimees Marek Reinaas ning telenägu ja raadiohääl Aleksander Ots.

 

Krõbedalt provokatiivne meelelahutussaade “Punker” avab Kanal Kaheteistkümne vahendusel oma uksed igal kolmapäeval kell 22:30.

 

 

Buduaar.ee