TÕDE ON SELGUNUD! Mallukas avaldas, miks ta kohtusse kaevati

Eesti kõige skandaalsem blogija Mallukas teatas 25. oktoobril oma Facebooki lehel, et ta kaevati kohtusse. Nüüd on selgunud, et hagejaks on kinnisvarahaldaja Anne Nuude, kelle nimi kerkis esile Õismäe kortermaja renoveerimise käigus kinni müüritud pääsukeste asjus.

“Uurisite, et mida ma ometi tegin, et mind kohtusse anti? Kolm aastat tagasi aitasin linnupojad seina seest päästa, aga käsu neid linnukesi sisse müürida andnud naine on solvunud, et mina ja mu lugejad talle pahasti ütlesid selle peale. Võttis daamil alles aega, et aru saada, kui solvatud ta oli. Õnneks selgus, et 7000 eurot leevendaks ta solvumist. PS! Jagada võib ka, las kõik näevad, mille eest Anne Nuude mind kohtusse andis,” kirjutas Mallukas eile oma Facebooki lehel.

Mallukas avaldas 2014. aastal blogipostituse, milles juhtis tähelepanu Õismäe kortermaja renoveerimise käigus kinni müüritud pääsupoegadele. Ainus, kes toona oleks saanud linnukeste elud päästa, oli kinnisvarahaldaja Anne Nuude.

Blogija kirjutas postituses: “Selle taga on kaks värdjat: Anne Nuude ja see imbetsillist betoneerija.” Postituse lõppu lisas Mallukas Nuude telefoninumbri sõnadega: “Kuigi ta enam kõnedele ei vasta, siis smse saab ju ometi ikka saata. Haige eit!”