TÕELINE ARMASTUS: TANEL PADAR nägi tänaval oma unistuste naist

TÕELINE ARMASTUS: TANEL PADAR nägi tänaval oma unistuste naist

Tervisesportlasest rokkmuusik Tanel Padar riputab iga mõne aja tagant oma Instagrami kontole uusi pilte oma tegemistest ja toimetustest ning enamasti on need seotud õpingute, spordi ning modellist kallima Laureniga. Nagu näha, siis ka huumorisoon on muusikul endiselt alles ning see peegeldub väga ehedalt ka Taneli hiljutisest Instagrami storyst.

Tervisesportlasest rokkmuusik Tanel Padar riputab iga mõne aja tagant oma Instagrami kontole uusi pilte oma tegemistest ja toimetustest ning enamasti on need seotud õpingute, spordi ning modellist kallima Laureniga. Nagu näha, siis ka huumorisoon on muusikul endiselt alles ning see peegeldub väga ehedalt ka Taneli hiljutises Instagrami story‘s.

Nimelt ei ole enam ammu saladus, et Taneli süda kuulub imekaunile Lauren Villmannile, kes samuti hetkel ülikoolis õpib. Tanel ja Lauren on avalikult paar olnud juba mõnda aega ning nende ühised fotod kaunistavad isegi reklaamikampaania plakateid.

Nüüd aga postitas Tanel oma Instagrami story‘sse humoorika klipi, mille juurde lisas ta kommentaariks: “Nägin oma unistuste naist kesklinna kandis.”

Kes teab, milline Lauren välja näeb, mõistab muidugi kohe, et tegu on ei kellegi muu kui Laureni endaga. Siiski õnnestus Tanelil antud moment lõbusalt jäädvustada.