TÖÖTLEMATA FOTO: KARL-ERIK TAUKARI pruut paljastas oma tõelise pale

TÖÖTLEMATA FOTO: KARL-ERIK TAUKARI pruut paljastas oma tõelise pale

Muusik Karl-Erik Taukari imekaunis pruut Kerli Kivilaan, kelle elukutseks on samuti kõik muusikaga seonduv, postitab oma Instagrami kontole selfie pilte täpselt samamoodi nagu seda teevad kõik teised. Kuid stiililt on Kerli fotod alati pisut teistsugused ehk teisisõnu tundub, et neid polegi töödeldud.

Muusik Karl-Erik Taukari imekaunis pruut Kerli Kivilaan, kelle elukutseks on samuti kõik muusikaga seonduv, postitab oma Instagrami kontole selfie pilte täpselt samamoodi nagu seda teevad kõik teised. Kuid stiililt on Kerli fotod alati pisut teistsugused ehk teisisõnu tundub, et neid polegi töödeldud.

Enamasti on see igati tavaline, kui enne Instagrami üles riputamist pilti töödeldakse ning filtreid kasutatakse, sest nii jääb pildi omanik tulemusega lihtsalt paremini rahule. 

Kerli postitas hiljuti oma Instagrami kontole selfie pildi, mille juurde lisas hashtagidena märksõnad “nofiter” ja “okjustkidding” ehk siis esimese hashtagi tõlgendus oleks, et pildile ei ole filtreid peale pandud ning teise hashtagi tõlgendus ütleb, et see oli nali ja tegelikult ilmselt siiski on filtreid kasutatud.

Olenemata sellest, kas ja mil moel Kerli oma pilte töötleb, selge on see, et tegu on äärmiselt kauni naisega.

Kõnealune pilt, mida näed ka Kerli Instagrami kontolt siin: