Tore uudis! Eluohtlikust olukorrast väljunud väike Emily käib juba õues

Tore uudis! Eluohtlikust olukorrast väljunud väike Emily käib juba õues

Tuhanded Eesti inimesed elavad kaasa väikese Emily loole, kes septembri keskel väga kriitilises seisus haiglasse toimetati. Põhjuseks oli perevägivald, milles kahtlustatavana on kinni peetud tüdrukukese ema ja kasuisa. Soomes töötanud tüdruku pärisisa loobus tööst ja viibis ööd ja päevad Emily kõrval ning aitas tütrekesel väga raskest olukorrast välja tulla. 

Tuhanded Eesti inimesed elavad kaasa väikese Emily loole, kes septembri keskel väga kriitilises seisus haiglasse toimetati. Põhjuseks oli perevägivald, milles kahtlustatavana on kinni peetud tüdrukukese ema ja kasuisa. Soomes töötanud tüdruku pärisisa loobus tööst ja viibis ööd ja päevad Emily kõrval ning aitas tütrekesel väga raskest olukorrast välja tulla. 

Täna teavitas Emily isa Jost, et nad käivad juba tütrega õues. Taastusravile kulub siiski veel omajagu aega ning väljaskäimine ei tähenda seda, et Emily oleks terve. Ometigi rõõmustas see uudis inimesi sedavõrd, et pelgalt kuue tunniga saabus sellele Emily isa postitusele ligi 500 kommentaari ja üle 4200 “like”i. 

Emily isa postitas eile Fecabooki ka oma tänusõnad kõikidele toetajatele, tänu kellele on tal olnud võimalus töölt eemal olla ja tütre kõrval olla.  “Tänulikkust, mida ma Teie kõigi vastu tunnen, on raske sõnadesse panna. Ma olen südamest tänulik kõigile, kes on olnud Emilyga mõtetes ja toetanud heade sõnadega. Pehmelt öeldes olen ma hämmingus, kui palju häid inimesi minu ja Emily ümber on. Suur aitäh teile kõigile, kes te olete võimaldanud mul olla siin, kus on minu koht- oma tütre kõrval. Ilma teie toetuseta poleks see võimalik olnud. Teadmine, et ma ei ole üksi annab jõudu edasi minna,” kirjutas Jost Emily toetusgrupi Facebooki seinale.

Emily taastusravi toetamiseks on võimalik teha ülekandeid sellele kontole: EE871010011684332225 Emily Pehlak.

 

Buduaar.ee