Triin Tulev võitleb kohtus vägivaldse ekselukaaslase Rasmus Vesilooga

Triin Tulev võitleb kohtus vägivaldse ekselukaaslase Rasmus Vesilooga

Tänases “Pealtnägija” saates paljastas modell, turundaja, DJ ja endine Buduaari moetoimetaja Triin Tulev kohutava tõe oma purunenud suhte kohta- tema endine elukaaslane PJV Hooldusravi sihtasutuse juhatuse liige Rasmus Vesiloo peksis naist korduvalt ja jõhkralt.

Tänases “Pealtnägija” saates paljastas modell, turundaja, DJ ja endine Buduaari moetoimetaja Triin Tulev kohutava tõe oma purunenud suhte kohta- tema endine elukaaslane PJV Hooldusravi Sihtasutuse juhatuse liige Rasmus Vesiloo peksis naist korduvalt ja jõhkralt.

Saates näidati ka fotosid Triinu paistetanud näost ja siniseks pekstud silmadest. Triin tunnistas, et edukast ärimehest elukaaslane peksis teda korduvalt ning kahjustas ka loodet, mille tulemusel pidi 4 kuud rasedust kandnud kaunitar oma lapsest loobuma. Liskas vaimsele ja füüsilisele valule sai ta püsivaid tervisekahjustusi, mille tulemusel minestas Triin iga  päev poole aasta jooksul ning tema kuulmine sai kahjustatud. Triin rääkis, et Rasmus läks närvi väga väikeste asjade peale. Talle piisas mõnest sms-ist või valesti öeldud sõnast, et naine läbi peksta. “Ma olin rase ja ta istus öösel mu kõhu peale ning peksis rusikatega näkku,” meenutas Triin olukorda, mis viis ta haiglasse.

“Pealtnägijale” oli kirjalikult oma seisukoha saatnud ka Triinu endine elukaaslane Rasmus Vesiloo, kes väitis, et Triinu jutt ei anna toimunud sündmustest ega kohtumaterjalidest objektiivset ülevaadet ning mees loodab, et kohtus seatakse õiglus jalule. 

Fotod rääkisid siiski enda eest ja Triinu otsus eduka ärimehe tegeliku olemuse paljastamiseks oli vapper tegu.

Triin julgustas saates kõiki naisi enda eest välja astuma, peksjate nimesid avalikkuse ette tooma ja selliste meeste juurest ära tulema.

Triin on asunud avalikku võitlusesse perevägivalla vastu ning asutanud selle toetuseks ka MTÜ Elus Fond, millega saab liituda ka Facebookis. Triin plaanib lähiajal välja anda ka raamatu, mis räägib tema vägivaldsest suhtest.

 

 

Buduaar.ee