UKU SUVISTE ON Vene talendisaate suur favoriit

UKU SUVISTE ON Vene talendisaate suur favoriit

23.novembril leidis Venemaa telešõus “The Voice” aset järjekordne voor, kus Uku Suviste koos Aleksandra Kruglovaga esitas dueti “Love Runs Out”. Uku demonstreeris seegi kord oma võimsat lauluhäält ning pääses edasi. Ka Venemaa press on mehest lummatud ning väidetavalt on Ukul olemas kõik eeldused, et võitjaks tulla. 

Ajakirjas “Teleprogramm” on superstaar Ani Loraki tiimis võistlevat Ukut ka lähemalt tutvustatud. Näiteks tuuakse välja, et laulja näol on tegu tõelise multitalendiga – lisaks laulmisele on Uku väikestviisi näitleja, ta mängib trummi, klaverit ja basskitarri ning Uku kirjutatud laulu on esitatud ka Eurovisioonil. Ajakirjanik Jegor Arefjev peab Suvistet talenditiimi favoriidiks.

“Poisil on võiduks kõik olemas, eriti suurepärane väljanägemine. Tema poolt hääletavad kindlasti enamuses naised,” kirjutati Uku kohta pärast seda, kui ta eelvoorus Ed Sheerani lugu “Perfect” esitas. 

Eelmisel reedel olid kõik kohtinukud vaimustuses Suviste ja Kruglova poolt esitatud duetist. Sergey Shnurov kommenteeris, et ühisetteaste tekitas temas tunde nagu oleks mõlemad juba aastaid lavapartnerid olnud. 

Sarnased artiklid