UKU SUVISTE TEEB VALITUD NAISTELE väga isikliku kingituse!

UKU SUVISTE TEEB VALITUD NAISTELE väga isikliku kingituse!

Juba järgmisel esmaspäeval, 8. märtsil tähistatakse naistepäeva! Tegu on vahva tähtpäevaga, mis on mõeldud kõikidele naistele ning traditsioonide kohaselt kingivad mehed sel päeval naistele lilli ja teevad üllatusi. Sel aastal otsustas armastatud muusik Uku Suviste teha kahekümnele õnnelikule väljavalitule lausa isikliku kingituse…

Juba järgmisel teisipäeval, 8. märtsil tähistatakse naistepäeva! Tegu on vahva tähtpäevaga, mis on mõeldud kõikidele naistele ning traditsioonide kohaselt kingivad mehed sel päeval naistele lilli ja teevad üllatusi. Sel aastal otsustas armastatud muusik Uku Suviste teha kahekümnele õnnelikule väljavalitule lausa isikliku kingituse…

Nimelt laulab Uku naistepäeva puhul kahekümnele naisele nende lemmiklaulu, kuid selleks tuleb eelnevalt muidugi Ukuga rääkida ja laul välja valida. Laul saab Uku sõnul lindistatud ja pakendatud kaunisse kinkekarpi ning täpselt naistepäeval jõuabki kingitus ukse taha.

Uurisime Uku käest, kuidas selline idee üldse sündis? “Minult on viimasel ajal väga palju küsitud personaalseid videoklippe ja seetõttu otsustasingi, et miks mitte naistepäevaks selline kingiidee välja pakkuda.” 

Et naistepäeval teevad kingitusi just mehed, siis nüüd ongi neil võimalus selline tore kingitus Ukult oma naisele tellida.

Allpool on lisatud ka Uku video, kus ta kingitusest räägib.

Uku kingituse kohta saad rohkem infot siin.

Naistepäeva kingitus from Uku Suviste on Vimeo.