USKUMATU FOTO: MIS MERLE PALMISTE näoga juhtus?

USKUMATU FOTO: MIS MERLE PALMISTE näoga juhtus?

Eesti üks säravamaid näitlejannasid, Merle Palmiste, postitas oma sotsiaalmeedia kontole hiljuti üsnagi šokeeriva foto, mis näeb niivõrd tõetruu välja, justkui naine oleks tõepoolest peksa saanud. Õnneks päris nii hull see olukord ei ole ja Merle tervisega on kõik kenasti korras.

Eesti üks säravamaid näitlejannasid, Merle Palmiste, postitas oma sotsiaalmeediakontole hiljuti üsnagi šokeeriva foto, mis näeb niivõrd tõetruu välja, justkui naine oleks tõepoolest peksa saanud. Õnneks päris nii hull see olukord ei ole ja Merle tervisega on kõik kenasti korras.

Tegemist on fotoga, mis pärineb komöödiasarja “Kellapid” võttepäevalt, kus lööb kaasa ka üliandekas Merle. Uus komöödiasari on vaatamiseks mõeldud tervele perele ning selles teevad lisaks Merlele kaasa ka Kaisa Selde, Märt Avandi, Ott Sepp, Kait Kall, Karl Erik Taukar, Peeter Oja, Jan Uuspõld ja paljud teised. 

Pildi juurde kirjutas Merle: Üks võttepäev oli selline. Tegelikult on päris tore #kellapid

 

Muuseas Karl Erik Taukarit oleks kindlasti väga põnev näitlejarollis näha. Kogu pere komöödiasari alustab teleekraanidel juba 6. oktoobril.