Uskumatud PILDID: Anni Rahula väänab oma keha nii, nagu tahab

11 kommentaari
Uskumatud PILDID: Anni Rahula väänab oma keha nii, nagu tahab

Võimalusi, kuidas oma lihaseid toonuses hoida on mitmeid – kes armastab rühmatreeninguid, kes harrastab tervisesporti või kes teab mida veel. Kindel on aga see, et jooga ning pilates muutuvad iga aastaga üha populaarsemaks ja seda ka staaride seas. Muusik Tomi Rahula abikaasa Anni peab jalgpallikohtuniku ametit, mis tähendab, et ta peab suutma väga palju joosta. Et lihased krampi ei läheks, armastab ta lisaks jooksmisele ka joogat praktiseerida.  Hiljuti postitas Anni oma Instagrami kontole paar hämmastavat fotot, kus ta võtab joogapoose, mida mõni ei saa elu lõpuni selgeks.

Võimalusi, kuidas oma lihaseid toonuses hoida on mitmeid – kes armastab rühmatreeninguid, kes harrastab tervisesporti või kes teab, mida veel. Kindel on aga see, et jooga ning pilates muutuvad iga aastaga üha populaarsemaks ja seda ka staaride seas. Muusik Tomi Rahula abikaasa Anni peab jalgpallikohtuniku ametit, mis tähendab, et ta peab suutma väga palju joosta. Et lihased krampi ei läheks, armastab ta lisaks jooksmisele ka joogat praktiseerida.

Hiljuti postitas Anni oma Instagrami kontole paar hämmastavat fotot, kus ta võtab joogapoose, mida mõni ei saa elu lõpuni selgeks.

Uurisime Anni käest, kuidas ta õppis selliseid poose võtma ja kui tõsiselt ta joogaga hetkel tegeleb. Allpool on lisatud ka kaunid fotod Annist, kes suudab oma keha igal võimalikul moel väänata.

Ebatavaline painduvus on Annile sünniga kaasa antud. “Ema on mulle rääkinud, et kui ma sündisin, siis minu jalad paindusid arsti käte vahel spagaadi asendisse ja mul polnud üldse valus. Ma olen väikesest saadik saanud oma liigeseid ja isegi oma keelt painutada nii, kuidas ma ise tahan,” naerab Anni.

Keeruliste jooga pooside võtmiseks ei pea Anni üldse pingutama, tema jaoks tuleb see iseenesest. “Tegelikult tahan ma lähiajal pilatesesse minna ja vaadata, kuidas ma saan oma keha seal edasi arendada. Need poosid, mis ma praegu teen, on õpitud erinevates jooga videotest, mida internetist leida võib,” tõdeb Anni.

Kas sina saad oma kehaga nii teha?