Hittide paraad? Tuntud tegijad asuvad võistlema “Uus laul 2023” laulukonkursil

uus laul
Uus laul 2023 — FOTO: TV3

Sellel kevadel jõuab TV3 vaatajateni uus eestikeelsete laulude võistlus, mille tulemusena selgub hooaja lõpus rahva lemmik. Kas tulemas on hittide paraad, kust leiab endale suveks uue lemmiku?

Juba 9. aprillil saab alguse meeleolukas igapühapäevane suurim ja säravaim muusikasaade “Uus laul 2023”. Konkursile laekus üle 250 loo, millest asuvad võistlema 32 lugu. Konkursi üheks tingimuseks oli nõue, et võistlusele esitatud lugu peab olema eestikeelne.

Saateauhinnad on ahvatlevad – Eesti Autorite Ühingult kuulub võitjale ehk laulu autorile peaauhind 10 000 eurot ning parimale esitajale on Eesti Esitajate Liidu poolt auhinnaks 5000 eurot. Lisaks on Eesti Fonogrammitootjate Ühing võiduloole välja pannud 2000 eurot.

Lood, mis rahvalemmiku tiitlit püüdma hakkavad on avaldatud ning täna on paigas ka veerandfinaalide järjestus. Oma lood on esitamiseks avaldanud ka mitmed tuntud ja armastatud artistid: Luisa Rõivas, Maribel Vääna, Triin Lellep, Mikk Saar, Uudo Sepp.

Võimalik on veerandfinaalide salvestusest osa võtta ning oma lemmikule kaasa elama tulla. Vaata täpsemalt, mis laulud “Uus laul 2023” veerandfinaalides osalema hakkavad ja piletiinfot SIIT!

Vaata, mida saate produtsent Kaupo Karelson koos hitimeister Sven Lõhmusega “Stuudios” lisaks muusikasaatest lähemalt rääkisid: