UUS STAAR ON SÜNDINUD: EESTI NEIU tegi seda taas

Tallinnast pärit imekaunis Alisa Tsitseronova ning tema kallim Joseph Tsosh võistlevad USA telekanali NBC tantsusaates "World of Dance", kus paari edu on lausa fenomenaalne. Alisa ja Joseph esitasid üliandeka tantsuloo Ne-Yo hittloo "One in a Million" järgi ning nagu paljud ilmselt teavad, siis Ne-Yo ise kuulub ka antud saate kohtunike ridadesse koos Jennifer Lopezi ja profitantsija Derek Hough'ga.


Tallinnast pärit imekaunis Alisa Tsitseronova ning tema kallim Joseph Tsosh võistlevad USA telekanali NBC tantsusaates “World of Dance”, kus paari edu on lausa fenomenaalne. Alisa ja Joseph esitasid üliandeka tantsuloo Ne-Yo hittloo “One in a Million” järgi ning nagu paljud ilmselt teavad, siis Ne-Yo ise kuulub ka antud saate kohtunike ridadesse koos Jennifer Lopezi ja profitantsija Derek Hough’ga.

Etteaste oli niivõrd võimas, et paar pääses edasi järgmisesse vooru alistades kolmeliikmelise Elektro Botz nimelise koosseisu.

Kui Jennifer Lopez uuris Alisa ja Josephi käest, kas nad kardavad Elektro Botzi konkurentsi, vastas Joseph, et härrasmees ei saa karta kolme last. Antud vastus avaldas kohtunikele kahtlemata muljet kinnitades, et tegu on enesekindla paariga, kes naljalt araks ei löö.

Vaata Alisa ja Josephi tantsu ning kohtunike kommentaare allpool olevast videost!