VAATA, KUHU GRETE KLEIN omadega välja on jõudnud

Grete Klein, kes on kahtlemata üks kõige populaarsemaid naisnäitlejaid Eestis, naudib juba pikemat aega suhet "Padjaklubi" produtsent Ergo Kullaga ning nagu näha, siis armastab paar võimalikult palju oma aega mööda maailma ringi seigeldes veeta. Grete hiljutist Instagrami postitust vaadates tuleb aga tõdeda, et tema välimus on tõesti väga palju muutunud.


Grete Klein, kes on kahtlemata üks kõige populaarsemaid naisnäitlejaid Eestis, naudib juba pikemat aega suhet “Padjaklubi” produtsent Ergo Kullaga ning nagu näha, siis armastab paar võimalikult palju oma aega mööda maailma ringi seigeldes veeta. Grete hiljutist Instagrami postitust vaadates tuleb aga tõdeda, et tema välimus on tõesti väga palju muutunud.

Grete ja Ergo viibivad hetkel Malaisias ning naudivad sealset elu täiel rinnal. Oma tegemistega hoiab ta fänne alati kursis läbi Instagrami konto ning ka nüüd reisil olles postitab ta sinna uusi fotosid.

Naise viimast postitust vaadates ei saa jätta mainimata, et Grete välimus on viimase aasta jooksul tunduvalt muutunud. 

Allpool on võrdluseks välja toodud hiljutine foto ning paar varasemalt tehtud fotot. Esimene foto on äsja tehtud ning alumised kaks mõnda aega tagasi: