VAATA, MIS Kristel Aaslaid kallimalt valentinipäeval kingituseks sai

VAATA, MIS Kristel Aaslaid kallimalt valentinipäeval kingituseks sai

Näitleja ja laulja Kristel Aaslaid ning tema koomikust kallim Mattias Naan on mõlemad tuntud oma hea huumorimeele poolest. Kui suur osa naistest tänase valentinipäeva puhul kingituseks lilli või komme sai, siis Mattias üllatas Kristelit hoopis teistsuguse kingitusega. 

Arvatavasti polnud Mattias ainuke mees Eestis, kes alles täna hommikul kalendrisse vaadates avastas, et käes on sõbrapäev. Nimelt postitas mees Instagrami story’sse kaadrid, kuidas ta varahommikul poodi kingituse järele jooksis. 

Kuna nii vara hommikul polnud veel poed lahtigi, pidi Mattias leppima sellega, mis kätte sattus ja story’st selgub, et Kristel sai kingituseks uue miksri. “Näe, hakka kasutama,” annab koomik pruudile hüva nõu, samal ajal kui Kristel uurib kingitust lähemalt. Hetk hiljem heidab naine miksri käest ja vaatab Mattiase suunas väga pettunud pilguga.

Ilmselgelt on aga tegu naljaga, sest paar on tuntud oma hea huumorimeele poolest. Ühtlasi selgub Kristeli story’dest, et tema üllatas Mattiast täna hommikul muffinitega.

Sarnased artiklid