Vaba ja vallaline Janne Saar: olen pigem üksi, kui vale inimesega

Vaba ja vallaline Janne Saar: olen pigem üksi, kui vale inimesega

Endine Nexuse lauljatar Janne Saar (27), kes viimased kolm aastat on elanud USAs, Hollywoodis, külastas hiljuti Eestit ning käis ka Buduaaril külas. Janne rääkis meile, mis tööd ta Hollywoodis teeb ja miks ta ikka veel vaba ja vallaline on. 

Endine Nexuse lauljatar Janne Saar (27), kes viimased kolm aastat on elanud USAs, Hollywoodis, külastas hiljuti Eestit ning käis ka Buduaaril külas. Janne rääkis meile, mis tööd ta Hollywoodis teeb ja miks ta ikka veel vaba ja vallaline on. 

Noori ja ilusaid naisi, kes endale rikast meest otsivad, on kõikjal. Janne on aga otsustanud jääda vallaliseks seni, kuni tema teele satub see õige. “Ma elan üksi seni, kuni leian tõelise armastuse. Minu jaoks on armastus midagi erilist, siinkohal ei loe vanus ega sugu, kui see tuleb, siis sa tunned selle ära,” tõdeb Janne ja lisab: “Mul on Hollywoodis üks 75aastane meestuttav, kellel on 26aastane Leedust pärit naine. See mees on pianist ja ta ei ole rikas, ta on oma naisega abielus ja nad armastavad teineteist. Neid on nii tore koos vaadata, kohe on aru saada, et see ongi armastus. Seega tegelikult ei ole sellist asja nagu liiga suur vanusevahe olemas. Kui kaks inimest on ühel lainel, siis ei mängi vanus mingit rolli.”

Janne elab koos Carola Madisega Los Angeleses, Hollywoodi külje all. Tüdrukud elavad armsas rendikorteris, mida nad oma rahadega üleval peavad. “Tegelikult võib öelda, et ma elan Hollywoodis. Kusjuures huvitav on see, et paljud arvavad, et elu siin on kallis, aga tegelikult pole see üldse nii. Jah, üüri tuleb tõesti päris palju maksta, aga muus osas on elu Eestis kallim. Toidupoes läheb siin palju vähem raha, seega mul pole mingit probleemi end ise üleval pidada. Ma ei ole rikas, mul pole oma elamist ega autot, aga ma saan väga ilusti hakkama,” tunnistab Janne.

Janne veedab oma päevad koduseinte vahel tööd tehes. Uurime, millega Janne tegeleb. “Ma kirjutan muusikat nii endale kui ka teistele. Töötan Printz Boardi plaadifirmas Beet&Productions ning lähima aasta jooksul plaanin välja anda uue plaadi, mis saab olema ingliskeelne,” räägib Janne, kes suudab end muusikakirjutamisega ilusti ära elatada.

Lisaks muusikale on Janne hakanud ka ehteid disainima. “Kasutan ehete tegemisel seaglass’i ehk siis klaasikilde, mida mererannast leida võib. Meri on need ilusti ära lihvinud ja tulemuseks on erineva kujuga huvitavad klaasikillud. Lisaks veel mõned pärlid, traat ja omanäoline ehe ongi valmis,” räägib Janne.

Paljud unistavad oma elamisest, autost, sellest et oleks rohkem raha. Uurime, mida Janne tulevikult ootab. “Mind ei huvita raha, auto, oma maja ja muud materiaalsed asjad üldse. Me sünnime siia maailma üksi ja sureme üksi. Oluline on elu nautida, olla tänulik selle eest, mis meil on, mitte nutta taga seda, mida meil pole. Ma ei pane raha kõrvale plaaniga endale kunagi oma elamine muretseda, ma isegi ei mõtle sellele. Ma elan siin ja praegu,” tõdeb Janne, et tuleviku pärast muretsemisele ta aega ei raiska.

Karin Karu