VABA JA VALLALINE KRISTJAN KASEARU kardab ilusaid naisi

VABA JA VALLALINE KRISTJAN KASEARU kardab ilusaid naisi

Peagi jõuab teleekraanidele ülimalt populaarse kodumaise teleshow “Su nägu kõlab tuttavalt” 5. hooaeg, kus sel hooajal teeb kaasa ka hurmur Kristjan Kasearu, kes on andekas nii laulja kui ka näitlejarollis. Lisaks Kristjanile panevad end sel hooajal proovile ka Raivo E. Tamm, Inga Lunge, Kalle Sepp, Liis Lass ja Adeele Sepp.

Peagi jõuab teleekraanidele ülimalt populaarse kodumaise tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” 5. hooaeg, kus sel hooajal teeb kaasa ka hurmur Kristjan Kasearu, kes on andekas nii laulja kui ka näitlejarollis. Lisaks Kristjanile panevad end sel hooajal proovile ka Raivo E. Tamm, Inga Lunge, Kalle Sepp, Liis Lass ja Adeele Sepp.

Saates osalemine on paras väljakutse ning kindlasti tuleb end oma mugavustsoonist välja nihutada. Kristjan rääkis TV3 “Seitsmestele uudistele” antud intervjuus, et kui talle ettepanek saates osalemiseks tehti, siis pikalt ta mõtlema ei pidanud. “Mulle meeldivad väljakutsed ja see on eelkõige huumori- ja paroodiasaade, et miks mitte proovida. Suur võit on osata enda üle nalja teha,” nendib mees.

Kui aga rääkida parodeerimisest, siis Kristjan tunnistab, et ta kardab ilusaid naisi kõige rohkem järele teha ning ei tea, kui hästi see tal välja tuleks. Küll aga tunneks ta end kindlalt Lenny Kravitzit parodeerides. “Lennyt olen pikalt jälginud ja kuulanud tema muusikat. Teda oleks mugav parodeerida. Celine Dioni oleks vast kõige ebamugavam teha,” muigab ta.

Näosaate osalejad on pidanud kehakarvadest loobuma ja kes teab, millest veel. Kristjan käib hetkel ringi habemega, ent kas ta oleks nõus selle vajadusel maha ajama? “See ei ole probleem, kuigi ma olen hirmus habememees. Aga ei ole hullu, see kasvab ju tagasi,” tunnistab Kristjan, kellest on hetkel väga suur habemefänn saanud.