VÄGA NÕME: KUTSUMATA KÜLALINE rikub Grete Kleini suvetuju

Armastatud näitlejatar Grete Klein, kes on kahtlemata paljude noorte Eesti neidude jaoks lausa stiili- ja iluikoon, postitab oma Instagrami kontole pilte nii oma tegemistest kui ka muust tema eluga seonduvast. Tegu on imekauni noore naisega, keda jälgivad sotsiaalmeedias kümned tuhanded silmapaarid ning võimalik isegi, et rohkem.

Armastatud näitlejatar Grete Klein, kes on kahtlemata paljude noorte Eesti neidude jaoks lausa stiili- ja iluikoon, postitab oma Instagrami kontole pilte nii oma tegemistest kui ka muust tema eluga seonduvast. Tegu on imekauni noore naisega, keda jälgivad sotsiaalmeedias kümned tuhanded silmapaarid ning võimalik, et isegi rohkem.

Suvi on sel aastal tõeliselt kuum ja mõnus olnud, kuid paraku pole inimesed ainsad, kes suvest osa tahavad saada. Käesoleval suvel on mitmel pool inimesed kurtnud häirivate herilaste probleemi ning ka Grete kuulub nende hulka.

Nimelt postitas Grete hiljuti oma Instagrami story‘sse pildi, kus lisaks maitsvale arbuusile on ka herilane.

Pildi juurde lisas Grete kommentaariks: “Mulle muidu nagu täitsa meeldib suvi, aga…,” viidates herilasele, kes arbuusi kallale on asunud.